Šeimos centras

Vytauto g. 33, Plungė
El. paštas: plungesseimoscentras@gmail.com

Sužadėtinių rengimas Santuokos sakramentui

• Sužadėtiniai užsiregistruoja parapijoje ne vėliau kaip prieš 3 mėnesius iki vestuvių.
  • Gavę iš klebono siuntimą kreipiasi į artimiausią šeimos centrą, kuriame dalyvaus Santuokos sakramentui pasirengimo programoje „Dviem yra geriau negu veinam... jei vienas iš jų suklumpa, kitas padeda bičiuliui atsikelti“ (Koh 4, 9-10).
  • Į šeimos centrą dėl kursų reikia kreiptis per 10 dienų nuo registracijos parapijoje.
  • Programą sudaro 8 susitikimų ciklas: 5 susitikimai vyksta šeimos centruose, 3 parapijose, kuriose sužadėtiniai tuokiasi.
  • Už sužadėtinių mokymus renkamos aukos, Telšių vyskupijoje nustatyta 50 EUR auka.
  • Išklausytų kursų pažymėjimas galioja 1 metus, jei sužadėtiniai išsiskiria ir planuos naują santuoką su kitu asmeniu, kursuose reikės dalyvauti iš naujo.

Registruojantis į pasirengimo Santuokos sakramentui programą reikia užpildyti ANKETĄ  ir atsiųsti mums el. pašto adresu:  plungesseimoscentras@gmail.com

Pastaba:  Mokymai vyksta Vytauto g. 33, Plungė, auka už sužadėtinių mokymus  50 EUR.

Pasirengimo Santuokos sakramentui programa

Mokymų temos išklausomos šeimos centre:

• Kas mums svarbu.
  • Bendravimas ir bendrystė.
  • Kartu per permainas.
  • Krikščioniškas požiūris į lytiškumą.
  • Vaiko vystymasis iki gimimo, vaisingumo pažinimas.

Mokymų temos išklausomos parapijose, kuriose sužadėtiniai tuokiasi:

• Atleisti ir švęsti.
  • Dievas ir Bažnyčia.
  • Priesaika.

Jei gyvenate ne Lietuvoje, pasiruošimo santuokai kursus galite lankyti bet kurioje Katalikų Bažnyčioje. Šiuo adresu rasite katalikų bažnyčias visame pasaulyje  http://www.thecatholicdirectory.com/

_______MŪSŲ BAŽNYČIOS PAPUOŠIMAS SANTUOKOS SAKRAMENTUI_______