Visas gegužės mėnuo yra skirtas maldai į Dievo Motiną – visi kad ir kur bebūtumėte, esate kviečiami kasdien kalbėti ar giedoti Švč. M. Marijos litaniją ir po jos esančias maldas.

Mūsų bažnyčioje gegužinės pamaldos bus atliekamos: pirmadieniais ir antradieniais po 12.00 val. šv. Mišių, nuo trečiadienio iki šeštadienio – po 18.00 val. šv. Mišių, o sekmadieniais – po sumos šv. Mišių.

Gegužės 13 d., trečiadienį, minėsime Švč. M. Marijos apsireiškimo Fatimoje dieną. Pirmasis Dievo Motinos apsireiškimas keliems piemenukams ten įvyko 1917 m.

Primename, kad kiekvieną penktadienį 16.00 – 18.00 val. – mūsų bažnyčioje vyksta Švč. Sakramento adoracija. Jei kas norėtumėte pabūti eucharistinio Kristaus artumoje, žinokite, kad yra galimybė tuo metu pasimelsti bažnyčioje.

Taip pat sušvelninus karantino sąlygas tikintiesiems ir šiokiadieniais, ir sekmadieniais leidžiama dalyvauti šv. Mišiose bažnyčioje. Reikia dėvėti medicininę kaukę ir neužmiršti laikytis saugaus atstumo.

Taip pat raginame tikinčiuosius atvykus į bažnyčią atlikti velykinę išpažintį.

Kreipiamės į visus dirbančius parapijiečius. Kviečiame paremti mūsų Bažnyčią ir jos veiklą, paskiriant 1,2% nuo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Jums tereikia užpildyti prašymą ir pateikti Valstybinei Mokesčių inspekcijai. Pildant reikėtų nurodyti: “Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapija, įm. k. 191277652.” Formą galima pildyti internetu. Dėkojame už rūpestį savo bažnyčia ir jūsų gerumą.