Be kategorijos

Skelbimai 2024-04-21

• ŠIS SEKMADIENIS – GEROJO GANYTOJO SEKMADIENIS – pasaulinė maldos už dvasinius pašaukimus diena. Kviečiame  maldai už kunigus ir naujus pašaukimus.
  • ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA – penktadieniais nuo 16 val. iki 18 val.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „MOTINOS MALDOJE“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • POKALBIAI APIE ŠV. RAŠTĄ – kiekvieną ketvirtadienį, po vakaro Šv. Mišių, 19.00 val., Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • PIRMOJI KOMUNIJA – gegužės 11, 18, 19 dienomis. Tėveliams, kurių vaikai ruošiasi Pirmajai Komunijai: iš tikybos mokytojų reikia gauti parašą į geltonas knygutes už išmoktą išpažinties eigą. Gegužės mėnesį išpažintis bus prieš Pirmąją Šv. Komuniją ir jos atlikti vaikučius palydės tikybos mokytojai.
  • Kviečiame paremti savo bažnyčią ir jos veiklą, skiriant 1,2% nuo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Užpildyti prašymą iki šių metų gegužės 1 d. ir pateikti Valstybinei Mokesčių inspekcijai. Rekvizitai: Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapija, įm. k. 191277652. Formą pildyti internetu.
  • ŠIĄ SAVAITĘ BAŽNYČIA MINI ŠVENTUOSIUS:
  • Šv. Jurgis, kankinys, – antradienį, balandžio 23 d. Antrasis Lietuvos globėjas. Taip pat raitelių, kareivių, šaulių, ūkininkų bei gyvulių (dėl vardo etimologinės reikšmės, iš gr. georgos– žemdirbys) globėjas.
  • Šv. Adalbertas (Vaitiekus), vyskupas, kankinys, – trečiadienį, balandžio 24 d. Jis 997 m. išvyko skelbti Evangelijos į Prūsiją, netoli dabartinio Karaliaučiaus. Čia ir mirė kankinio mirtimi. Pirmasis baltų genčių misionierius.
  • Šv. Morkus, evangelistas, – ketvirtadienį, balandžio 25 d. Apaštalo Petro palydovas ir vertėjas.

Adventinė popietė Pirmosios Komunijos ir Sutvirtinimo vaikamsDėmesio jaunuoliams, besiruošiantiems Sutvirtinimo sakramentui! GEGUŽĖS 3 D. 17 VAL. sutvirtinamiesiems  organizuojamas renginys „UŽTVIRTINK“.

Renginys prasidės Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Renginio metu sutvirtinamiesiems būtina atlikti išpažintį. Dalyvavimas privalomas.

RENGINIO PROGRAMA:

• 17 val. adoracija, katechezė ir išpažintys. Katechezę sakys teol. dr. Andrius Vaitkevičius.
  • 18 val. Šv. Mišios.
  • 19 val. Gegužinės pamaldos.

2024-04-20T22:47:49+03:002024-04-20|Be kategorijos|

Piemenėlių Šv. Mišios

Šįvakar, 20 val., tikintieji rinkosi į Piemenėlių Šv. Mišias, kurių pradžioje buvo pašventinta nauja Betliejaus prakartėlė. Šiemet ji kitokia, su kaspinėliu, kurį patempus suskamba varpelis ir pradeda suptis lopšelis. Po Šv. Mišių šventoriuje laukė Kalėdų senelis, o Plungės savivaldybės merui Audriui Klišoniui pasveikinus plungiškius su Šv. Kalėdom, buvo įjungtas naujas bažnyčios apšvietimas.  Nuostabiai apšviestame šventoriuje skambėjo Indrės Jucytės gyvo garso koncertas, o kad šį šaltą žiemos vakarą būtų gera pabendrauti, visų laukė karšta arbata bei vaišės. Dėkojame rėmėjams už šią nuostabią šventę, o visiems tikintiesiems linkime Linksmų Kalėdų!

Atlaidai Mosėdžio Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje

Rugpjūčio 15 dieną Mosėdžio Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje vyko Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Žolinės) atlaidai. Juos vedė mūsų parapijos klebonas kun. Vytautas Gedvainis, o atlaidų mišiose giedojo Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos sumos choras, vadovaujamas Irenos Bakanauskienės. Dėkojame Mosėdžio Šv. Arkangelo Mykolo parapijos klebonui kan. Egidijui Zulcui  už pakvietimą, o parapijiečiams už malonų priėmimą.

2023-08-19T11:54:05+03:002023-08-19|Be kategorijos|

Skelbimai 2023-07-30

• TREČIADIENĮ, RUGPJŪČIO 2 D. – PORCIUNKULĖ. Šiandien visose katedrose ir parapijinėse bažnyčiose įprastomis sąlygomis galima pelnyti visuotinius Porciunkulės atlaidus: reikia būti malonės stovyje arba atlikti išpažintį, priimti Šv. Komuniją, pasimelsti popiežiaus intencija, sukalbėti Tėve mūsų ir Tikėjimo išpažinimą, sužadinti pasiryžimą vengti bet kokios, kad ir lengvos, nuodėmės.
  • Šv. Mišios sudėtinėmis intencijomis į Šv. Antaną – pirmąjį mėnesio antradienį, rugpjūčio 1 d., 12 val. Taip pat primename, kad kiekvieną antradienį, 12 val., – Šv. Mišios sudėtinėmis intencijomis už gyvuosius gimtadienio ar krikšto dienos proga, prašant sveikatos ir kitų reikalingų malonių.
  • Šv. Mišios sudėtinėmis intencijomis į Dievo Gailestingumą ir į Šv. Juozapą – pirmąjį mėnesio trečiadienį, rugpjūčio 2d., 8 val.
  • Šv. Mišios sudėtinėmis intencijomis į Nuplaktą Kristų – pirmąjį mėnesio ketvirtadienį, rugpjūčio 3 d., 8 val.
  • Šv. Mišios sudėtinėmis intencijomis į Švč. Jėzaus Širdį – pirmąjį mėnesio penktadienį, rugpjūčio 4 d., 8 val. ir 18 val.
  • Šv. Mišios sudėtinėmis intencijomis į Švč. M. Mariją – pirmąjį mėnesio šeštadienį, rugpjūčio 5 d., 18 val.
  • Švč. Sakramento adoracija – trečiadienį, po 8 val. Šv. Mišių, penktadienį nuo 16 val. iki 18 val. Šv. Mišių, šeštadienį nuo 17 val. iki 18 val. Šv. Mišių, sekmadienį po 10 val. Šv. Mišių ir Eucharistinė procesija prieš sumą.
  • Kviečiame paaukoti savo bažnyčiai gintarinių karolių. Jais bus puošiamas Nepaliaujamos Pagalbos Švč. M. Marijos altoriaus paveikslas dėkojant už išmelstas Dievo malones.
  • Kitas, XVIII sekmadienis – Viešpaties Jėzaus Kristaus Atsimanymo šventė. „Jėzus pasiėmė Petrą, Jokūbą, jo brolį Joną ir užsivedė juos nuošaliai ant aukšto kalno. Ten Jis atsimainė jų akivaizdoje. Jo veidas sužibo kaip saulė, o drabužiai tapo balti kaip šviesa. Ir štai jiems pasirodė Mozė ir Elijas, kurie kalbėjosi su Juo“ (Mt 17, 1-3).

2023-07-29T21:41:11+03:002023-07-29|Be kategorijos|

Spalio 27 d. – Plungės parapijos senelių namuose – senjorų diena

2022-10-27 Plungės parapijos senelių namuose – senjorų diena 2022-10-27 Plungės parapijos senelių namuose – senjorų diena