• PENKTADIENĮ, RUGPJŪČIO 2 D. – PORCIUNKULĖ. Tą dieną visose katedrose ir parapijinėse bažnyčiose įprastomis sąlygomis galima pelnyti visuotinius Porciunkulės atlaidus: reikia būti malonės būsenos arba atlikti išpažintį, priimti Šv. Komuniją, pasimelsti popiežiaus intencija, sukalbėti Tėve mūsų ir Tikėjimo išpažinimą, sužadinti pasiryžimą vengti bet kokios, kad ir lengvos, nuodėmės.
  • KITAS SEKMADIENIS yra pirmasis mėnesio sekmadienis, Švč. Sakramento adoracija – po 10 val. Šv. Mišių. Prieš sumos Šv. Mišias – Eucharistinė procesija.
  • ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA – kiekvieną penktadienį nuo 16 val. iki 18 val.
  • ŠV. MIŠIOS SUDĖTINĖMIS INTENCIJOMIS:
      • Į NUPLAKTĄ KRISTŲ – pirmąjį mėnesio ketvirtadienį, rugpjūčio 1 d., 12 val.
      • Į ŠVČ. JĖZAUS ŠIRDĮ – pirmąjį mėnesio penktadienį, rugpjūčio 2 d., 12 val. ir 18 val.
      • Į ŠVČ. MERGELĘ MARIJĄ – pirmąjį mėnesio šeštadienį, rugpjūčio 3 d., 18 val.
  • DIEVO GAILESTINGUMO VAINIKĖLIS bažnyčioje kalbamas kiekvieną sekmadienį, po 10 val. Šv. Mišių.
  • ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS KALNAI giedami kiekvieną trečiadienį nuo 9 val. Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „MOTINOS MALDOJE“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • Kviečiame įsigyti liepos-rugpjūčio mėnesio katalikišką žurnalą „Artuma“ , kurį rasite bažnyčios gale.