Rugsėjo 13 d., prieš vakaro Šventas Mišias, besiruošdamas išvykti į studijas Austrijoje, plungiškis gitaristas Nidas Danilevičius koncertavo Plungės bažnyčioje. Kai kuriuos kūrinius Nidas pagrojo solo, kai kuriuos drauge su vargonininkais Steponu Bidva ir Tadu Valentinu Alčausku. Koncerto metu buvo atliekami romantizmo epochos kūriniai. Didinga mūsų bažnyčia prisipildė nuostabių giesmių bei instrumentinės muzikos. Vargonininkas Tadas prieš kiekvieną kūrinį pakomentavo, kas bus atliekama. Visus atlikėjus buvo galima išgirsti ir per vakarines Šv. Mišias. Dėkojame gitaristui Nidui Danilevičiui, kuris nepamiršta savo gimtosios bažnyčios, bei vargonininkams Steponui Bidvai ir Tadui Valentinui Alčauskui.