• ŠIANDIEN – ŠEŠTINĖS, KRISTAUS ŽENGIMO Į DANGŲ IŠKILMĖ. VISUOMENĖS KOMUNIKAVIMO DIENA. Šv. Mišių metu surinktos aukos bus skiriamos Bažnyčios komunikacijos priemonėms ir veiklai.
  • Raginame lankyti savo parapijos tinklalapį plungesparapija.lt, sekti Facebook paskyrą. Skatiname įsigyti, skaityti, klausyti, žiūrėti ir remti katalikišką žiniasklaidą.
  • GEGUŽINĖS PAMALDOS MŪSŲ BAŽNYČIOJE:
    • šiokiadieniais – po 12 val. Šv. Mišių,
    • šeštadieniais – prieš 18 val. Šv. Mišias,
    • sekmadieniais – po 10 val. Šv. Mišių.
  • ŠV. MIŠIOS UŽ GYVUOSIUS sudėtinėmis intencijomis aukojamos kiekvieną antradienį 12 val. Šv. Mišias kaip dovaną ir Dievo palaimą dera užprašyti už gyvuosius vardinėse, gimtadienyje, važiuojant į tolimą kelionę, tuokiantis vaikams, besilaukiant kūdikėlio, ruošiantis operacijai, kaip padėką už gautas malones.
  • ŠV. MIŠIOS UŽ MIRUSIUS sudėtinėmis intencijomis aukojamos: pirmadieniais 12 val., trečiadieniais 18 val. ir šeštadieniais 18 val.
  • NAKTINĖ ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA, – ketvirtadienį, gegužės 16 d., po 18 val. Šv. Mišių iki penktadienio ryto 7 val. Kiekvieną penktadienį – nuo 16 val. iki 18 val.
  • DIEVO GAILESTINGUMO VAINIKĖLIS bažnyčioje kalbamas kiekvieną sekmadienį, po 10 val. Šv. Mišių.
  • ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS KALNAI giedami kiekvieną trečiadienį nuo 9 val., Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • Kviečiame įsigyti gegužės mėnesio katalikišką žurnalą „Artuma“ , kurį rasite bažnyčios gale.
  • ŠEŠTADIENĮ, gegužės 18 d., 17 val. mūsų bažnyčioje koncertuos choras „Atžalynas“.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „MOTINOS MALDOJE“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • POKALBIAI APIE ŠV. RAŠTĄ – kiekvieną ketvirtadienį, po vakaro Šv. Mišių, 19 val., Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • KITAS SEKMADIENIS – SEKMINĖS, – viena svarbiausių krikščioniškų švenčių. Tai diena, kai Viešpats atsiuntė savo apaštalams Šventąją Dvasią, ir taip galutinai gimė Bažnyčia. Baigiasi liturginis Velykų laikas.