• ŠVČ. JĖZAUS ŠIRDIES GARBEI yra skirtas birželio mėnuo. Pamaldų į Švč. Jėzaus Širdį laikas:
      • šiokiadieniais – po 12 val. Šv. Mišių,
      • šeštadieniais – prieš 18 val. Šv. Mišias,
      • sekmadieniais – po 10 val. Šv. Mišių.
  • GEDULO IR VILTIES DIENA – penktadienį, birželio 14 d., 18 val. – Šv. Mišios už tremtinius. Po Šv. Mišių – koncertas bažnyčioje.
dalyvauja SAULA ir GONDINGA Eugenijaus Chrebtovo ir VDU kamerinio orkestro koncertas
  • KITĄ SEKMADIENĮ, po 10 val. Šv. Mišių, – koncertas bažnyčioje.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „MOTINOS MALDOJE“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS KALNAI giedami kiekvieną trečiadienį nuo 9 val. Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • POKALBIAI APIE ŠV. RAŠTĄ – kiekvieną ketvirtadienį, po vakaro Šv. Mišių, 19 val., Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA – kiekvieną penktadienį nuo 16 val. iki 18 val.
  • ŠV. MIŠIOS UŽ GYVUOSIUS sudėtinėmis intencijomis aukojamos kiekvieną antradienį 12 val. Šv. Mišias kaip dovaną ir Dievo palaimą dera užprašyti už gyvuosius krikšto dienoje, gimtadienyje, važiuojant į tolimą kelionę, ruošiantis operacijai, kaip padėką už gautas malones.
  • ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS DIDIEJI ATLAIDAI – liepos 2-12 d. Plungės dekanato diena – liepos 6 d., šeštadienis. Raginame suplanuoti tą dieną taip, kad galėtumėte nuvykti į atlaidus ir gauti gausių Dievo malonių bei Jo dangiškosios Motinos užtarimo.

2024-06-24 Šv. Jono Krikštytojo atlaidaiŠV. JONO KRIKŠTYTOJO ATLAIDAI

BIRŽELIO 24 d., PIRMADIENĮ.

ŠV. MIŠIOS BUS AUKOJAMOS 12 VAL.

Dalyvaukime patys, pakvieskime savo šeimos narius, gimines, draugus, bendradarbius!

ŠVENTĖS PROGRAMA

• 11.00-11.40ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA. Kviečiame maldos grupes, šeimas, jaunimą. Kunigai lauks jūsų klausykloje (atlaidams laimėti reikia atlikti išpažintį ir priimti Šv. Komuniją).
  • 11.40 – KATECHEZĖ. Kun. relig. m. mgr. Paulius Jaraminas.
  • 12.00 ŠV. MIŠIOS IR PROCESIJA.

Šv. Mišioms vadovauja kun. teol. lic. Donatas Liutika.

• PO ŠV. MIŠIŲ šventoriuje – atlaidų muzikinė dalis ir agapė.
  • Atlaidų metu mūsų bažnyčios gale prie stalelio sėdės parapijos savanoriai, kurie registruos sudėtinių Šv. Mišių intencijas už gyvus ir mirusius. Šios Šv. Mišių intencijos bus perduotos vyskupui, kuris jas paskirstys sergantiems arba ne parapijose tarnaujantiems kunigams. Primename, kad kiekvienam parapijiečiui per metus derėtų savo parapijos bažnyčioje užsakyti bent dvejas Šv. Mišias už savo šeimos ar giminės gyvuosius ir mirusiuosius.