• ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS DIDIEJI ATLAIDAI – LIEPOS 2-12 D.  PLUNGĖS DEKANATO DIENA – LIEPOS 6 D., ŠEŠTADIENIS. Raginame suplanuoti tą dieną taip, kad galėtumėte nuvykti į atlaidus ir gauti gausių Dievo malonių bei Jo dangiškosios Motinos užtarimo.Birželio 29 d. prie Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios buvo pinami vainikai Žemaičių Kalvarijos koplyčioms papuošti
  • BIRŽELIO 27 D., KETVIRTADIENĮ, NUO 9 VAL. KVIEČIAME RINKTIS MŪSŲ BAŽNYČIOS ŠVENTORIUJE,  PINSIME VAINIKUS Žemaičių Kalvarijos atlaidų šventei.
  • KITO SEKMADIENIO RINKLIAVA – Šv. Petro skatikas, skiriama popiežiaus labdaringai veiklai paremti. Kviečiame pagal išgales prisidėti prie visuotinės Bažnyčios reikalų.
  • ŠV. APAŠTALŲ PETRO IR POVILO IŠKILMĖ – ateinantį šeštadienį, birželio 29 d. Su šia švente Lietuvoje tradiciškai baigiasi velykinės išpažinties laikotarpis.
  • ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA –  kiekvieną penktadienį nuo 16 val. iki 18 val.
  • ŠVČ. JĖZAUS ŠIRDIES GARBEI yra skirtas birželio mėnuo. Pamaldų į Švč. Jėzaus Širdį laikas:
      • šiokiadieniais – po 12 val. Šv. Mišių,
      • šeštadieniais – prieš 18 val. Šv. Mišias,
      • sekmadieniais – po 10 val. Šv. Mišių.
  • ŠV. MIŠIOS UŽ GYVUOSIUS sudėtinėmis intencijomis aukojamos kiekvieną antradienį 12 val. Šv. Mišias kaip dovaną ir Dievo palaimą dera užprašyti už gyvuosius krikšto dienoje, gimtadienyje, važiuojant į tolimą kelionę, ruošiantis operacijai, kaip padėką už gautas malones.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „MOTINOS MALDOJE“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.