Birželio 16 dieną, po 10 val. Šv. Mišių, bažnyčioje vyko XV tarptautinio folkloro festivalio „Saulelė raudona“ dalyvių koncertas. Nuostabiomis senovinėmis giesmėmis koncertą pradėjo Rokiškio „Gastauta“, vėliau savo pasirodymu džiugino Latvijos „Strops“ ir „Kūzuls“, Čekijos „Olšina“, Ukrainos „Materinka“, festivalį baigė Plungės „Gondinga“. Džiugu, kad Plungės miesto šventė prasidėjo birželio 14 d. Šv. Mišiomis, o baigėsi taip pat bažnyčioje. Džiugu, kad atlikėjas Linas Adomaitis ne tik šeštadienio vakare džiugino plungiškius savo nuostabiomis dainomis, bet ir sekmadienio 12 val. Šv. Mišiose  su žmona skaitė Šv. Rašto skaitinius mūsų bažnyčioje. Dėkojame visiems, pripildžiusiems bažnyčios erdves ir visų klausytojų širdis muzika ir   nuostabiais balsais.