Penktadienis, birželio 14-oji, buvo ypatinga visiems plungiškiams. Kartu su visa Lietuva mūsų miestas minėjo Gedulo ir vilties dieną ir taip pat pradėjo švęsti Miesto šventę. Po vakaro Šv. Mišių mūsų bažnyčioje vyko jautrus renginys, kviečiantis prisiminti tūkstančių lietuvių, ištremtų į Sibirą, tragišką likimą – Plungės kultūros centro teatro „Saula“ meninė kompozicija. Liaudiškų dainų pynę padovanojo folkloro ansamblis „Gondinga“. Vėliau koncertavo VDU kamerinis orkestras, vadovaujamas maestro V. Lukočiaus, ir operos solistas E. Crebtovas. Plungės savivaldybės meras A. Klišonis, sveikindamas plungiškius ir miesto svečius, pasidžiaugė, kad mūsų miesto šventė prasideda sakralioje bažnyčios erdvėje Šv. Mišiomis ir tokiais prasmingais renginiais.