• VYKSTA ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS DIDIEJI ATLAIDAI, kurie tęsis iki liepos 12 d. Jei kas dar nespėjote apsilankyti atlaiduose, raginame nuvykti ir gauti gausių Dievo malonių bei Jo dangiškosios Motinos užtarimo. 2024-07 Žem. Kalvarijos Atlaidai
  • ŠV. MIŠIOS UŽ GYVUOSIUS sudėtinėmis intencijomis aukojamos kiekvieną antradienį 12 val. Šv. Mišias kaip dovaną ir Dievo palaimą dera užprašyti už gyvuosius vardinėse, gimtadienyje, važiuojant į tolimą kelionę, tuokiantis vaikams, besilaukiant kūdikėlio, ruošiantis operacijai, kaip padėką už gautas malones.
  • ŠV. MIŠIOS UŽ MIRUSIUS sudėtinėmis intencijomis aukojamos: pirmadieniais 12 val., trečiadieniais 18 val. ir šeštadieniais 18 val.
  • ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA – penktadieniais nuo 16 val. iki 18 val.
  • DIEVO GAILESTINGUMO VAINIKĖLIS bažnyčioje kalbamas kiekvieną sekmadienį po 10 val. Šv. Mišių.
  • ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS KALNAI giedami kiekvieną trečiadienį nuo 9 val. Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • Motinų meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „MOTINOS MALDOJE“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • POKALBIAI APIE ŠV. RAŠTĄ – kiekvieną ketvirtadienį, po vakaro Šv. Mišių, 19 val., Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • Kviečiame įsigyti liepos-rugpjūčio mėnesio katalikišką žurnalą „Artuma“, kurį rasite bažnyčios gale.