Pirmasis advento sekmadienis, degame pirmąją žvakelę, pradedame keturių savaičių laukimą Ateinančiojo. Šios dienos Evangelija mus įspėja: „Budėkite, nes nežinote, kada grįš namų šeimininkas‘‘ (Mk 13, 35). O Izaijas dar Senajame Testamente prabyla ilgesio ir troškimo žodžiais:,,O, kad perplėštum dangus ir nužengtum!“ (Iz 63, 19). Jau nuo seniausių laikų žmonija laukė išpranašautojo Mesijo. Pirmą kartą sulaukė prieš du tūkstančius metų ir kasmet per adventą prisimena šį įvykį, taip pat nepaliaudama laukti ir Jo sugrįžimo. Šiandien mūsų bažnyčioje taip pat įžiebta pirmoji adventinio vainiko žvakė, ją uždegė Marijos radijo savanoriai. Pamoksle priminta, jog tai Gerumo sekmadienis. O parapijiečiai savo gerumą iš tiesų galėjo parodyti, paremdami organizaciją „Caritas“, įsigydami žvakučių. Taip pat buvo galimybė paremti Marijos radiją. Bažnyčioje, kaip ir pernai, padėtos dėžės, kurias esame kviečiami pripildyti žaislais, skanumynais, vaikiškomis knygutėmis, paremdami skurstančių šeimų vaikus. Tad jeigu laukiame gerumo ir dėmesio iš Dievo, nepaliaukime jį rodyti ir vieni kitiems. Džiugaus, šviesaus ir pilno gerumo advento laiko! Budėkime!