Sausio 6-ąją – Trys karaliai (Epifanija), pagerbiamas Dievo apsireiškimas simboliniu trijų išminčių (Kasparo, Merkelio, Baltazaro) apsilankymu pas Kūdikį Jėzų Kristų. Jie skaitė ženklus ir vedami žvaigždės keliavo tolimą ir pavojingą kelionę, kad simbolinėmis dovanomis (auksu, mira ir smilkalais) pasveikintų gimusį Karalių. Bažnyčiose šventinama kreida, kuria tikintieji ant savo durų užrašo +K+M+B+2024, taip liudydami, jog čia gyvena Jėzų išpažįstantys žmonės. Šventintos kreidos visą šią savaitę galima pasiimti bažnyčioje.

Šiandien, sausio 7-ąją, minime Kristaus Krikštą. Jonui krikštijant Jėzų, ant Jo nusileido Šventoji Dvasia tarsi balandis ir iš dangaus pasigirdo Dievo balsas: „Tu mano mylimasis Sūnus, tavimi aš gėriuosi.“ Mk 1, 11. Su Viešpaties Krikštu prasidėjo Jėzaus tarnystės metas. Kunigas Tomas 10.00 val. Šv. Mišių homilijoje išsamiai išaiškino tris svarbiausius Viešpaties apsireiškimus: Kristaus gimimą, trijų išminčių apsilankymą ir Kristaus krikštą. Tai įvykiai, kurių metu mums apreiškiamas Jėzus kaip tikras žmogus ir tikras Dievas. Sumos Šv. Mišios prasidėjo iškilminga Eucharistine procesija. Šiomis šventėmis baigiasi Kalėdų laikas, įeiname į eilinį liturginį laiką.