Kovo 11 d. (trečiadienį) švęsime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį. Šv. Mišios už Lietuvą bus aukojamos 12 val. Po šv. Mišių visi esate kviečiami į  minėjimą kultūros centre.
Kryžiaus kelias gavėnios laiku mūsų bažnyčioje bus einamas penktadieniais po 18 val. šv. Mišių ir sekmadieniais po 10 val. šv. Mišių.

Kviečiame jungtis į Dievo Gailestingumo vainikėlio maldą, kuri kalbama sekmadieniais po Kryžiaus kelio apmąstymo.
Gavėnios laiku esame kviečiami apriboti žalingus įpročius, gal pavyktų ir visai jų atsisakyti. Taip pat svarbus susilaikymas nuo triukšmingų pasilinksminimų. Primename, kad katalikams priklauso pasninkas penktadieniais.
Bažnyčios gale – A. Baltėno nauja paroda “Žemaitija. Šventės apeigos ir papročiai”. Veiks kovo mėnesį. Kviečiame pamatyti.
Bažnyčios gale platinama Virginijos Končiuvienės parengta knygelė “Pasninko galia”. Kviečiame įsigyti,  o kas galite – už knygelę palikti 1 euro auką į dėžutę.
Bažnyčios gale taip pat yra platinamas naujas kovo mėnesio katalikiško žurnalo “Artuma” numeris. Jo pagrindinė tema – auka, tai pat rasite ir kitų gerų straipsnių. Kviečiame skaitymui.
Kviečiame kiekvieną penktadienį į Švč. Sakramento adoraciją, kuri vyksta nuo 16 val. iki vakaro šv. Mišių.
Kreipiamės į visus dirbančius parapijiečius. Kviečiame paremti mūsų Bažnyčią ir jos veiklą, paskiriant 1,2% nuo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Jums tereikia užpildyti prašymą ir iki šių metų gegužės 1 d. pateikti Valstybinei Mokesčių inspekcijai. Pildant reikėtų nurodyti: “Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapija, įm. k. 191277652.” Formą galima pildyti internetu arba gauti popierinę versiją mokesčių inspekcijoje. Su savimi reikia turėti asmens dokumentą.
Kviečiame dalyvauti Alfa kurse, kuris vyks trečiadieniais 19 val. nuo kovo 18 d. iki gegužės 20 d. Susitikimai vyks kavos bare “Ex Libris” (Senamiesčio a. 5, Plungė). Ketinantiems dalyvauti reikia užsiregistruoti tel. 868581784, arba zakristijoje pas kunigą budėjimo metu, arba el. paštu: plungesparapija@gmail.com. Pakvieskime į šį tikėjimo pagrindų kursą tap pat tuos, kurie Dievo ieško, bet iki bažnyčios nedrįsta ateiti.

Kai renkamės šv. Mišioms, raginame į bažnyčią atvykti nors 15 min. anksčiau, kad turėtumėte laiko asmeninei maldai, gal būt išpažinčiai ir šv. Mišiose dalyvautumėte pasiruošę.