Kovo 20 d. po 8.00 val. Šv. Mišių – popiežiaus iniciatyva organizuojama visos paros Švč. Sakramento adoracija, kuri tęsis iki kovo 21 d. (šeštadienio) ryto šv. Mišių.

   Kryžiaus kelias gavėnios laiku mūsų bažnyčioje bus einamas penktadieniais po 18 val. šv. Mišių ir sekmadieniais po 10 val. šv. Mišių.

   Kviečiame jungtis į Dievo Gailestingumo vainikėlio maldą, kuri kalbama sekmadieniais po Kryžiaus kelio apmąstymo.

   Gavėnios laiku esame kviečiami apriboti žalingus įpročius, gal pavyktų ir visai jų atsisakyti. Taip pat svarbus susilaikymas nuo triukšmingų pasilinksminimų. Primename, kad katalikams priklauso pasninkas penktadieniais.

   Bažnyčios gale – A. Baltėno nauja paroda “Žemaitija. Šventės apeigos ir papročiai”. Veiks kovo mėnesį. Kviečiame pamatyti.

   Bažnyčios gale platinama Virginijos Končiuvienės parengta knygelė “Pasninko galia”. Kviečiame įsigyti,  o kas galite – už knygelę palikti 1 euro auką į dėžutę.

   Kreipiamės į visus dirbančius parapijiečius. Kviečiame paremti mūsų Bažnyčią ir jos veiklą, paskiriant 1,2% nuo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Jums tereikia užpildyti prašymą ir iki šių metų gegužės 1 d. pateikti Valstybinei Mokesčių inspekcijai. Pildant reikėtų nurodyti: “Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapija, įm. k. 191277652.” Formą galima pildyti internetu arba gauti popierinę versiją mokesčių inspekcijoje. Su savimi reikia turėti asmens dokumentą.

   Šių metų birželio 27-28 d. Šiauliuose vyks jau 9-osios Lietuvos jaunimo dienos. Tai katalikiško jaunimo festivalis. Renginys skirtas 14-35 m. amžiaus jaunimui. Į šį katalikiško jaunimo festivalį kas kartą susirenka keli tūkstančiai jaunuolių iš visos Lietuvos. Platesnę informaciją apie Lietuvos jaunimo dienas galima rasti internete: https://jaunimodienos.lt , taip pat atitinkamoje Facebook paskyroje. Susidomėjusius kviečiame vykti kartu su parapija. Prašome nelaukti paskutinio mėnesio, bet kreiptis į kun. Andrių artimiausiu metu dėl dalyvavimo renginyje ir pasiruošimo jaunimo dienoms grupelėje.