• ŠIANDIENMOTINOS DIENA. Šv. Mišių metu laiminame gyvąsias mamas ir meldžiamės už mirusiąsias. ŠV. MIŠIOS UŽ MOTINAS AUKOJAMOS:
    • SEKMADIENĮ, gegužės 5 d., – 8, 10, 12, 18 val.,
    • PIRMADIENĮ, gegužės 6 d., – 12 val. ir 18 val.
    • ANTRADIENĮ, gegužės 7 d., – 18 val.

Aukoms skirtą dėžutę už Šv. Mišias mirusioms mamoms atminti rasite bažnyčios gale. Šv. Mišių metu motinų vardai nebus skaitomi, tačiau tie, kurie atėję į parapijos raštinę užrašėte Šv. Mišioms savo mamos vardą, Jūsų motinų vardai  surašyti ir pakabanti ant sienos, bažnyčios gale, už Jūsų amžinybėn iškeliavusias mamas melsimės per visas Šv. Mišias nurodytomis valandomis.

• Gegužės mėnuo skirtas Švč. Mergelei Marijai.

GEGUŽINĖS PAMALDOS MŪSŲ BAŽNYČIOJE:

• šiokiadieniais – po 12 val. Šv. Mišių,
    • šeštadieniais – 18 val. prieš Šv. Mišias,
    • sekmadieniais – po 10 val. Šv. Mišių.

Informuojame, kad Pirmajai Šv. Komunijai ir Sutvirtinimui besiruošiantiems vaikams ir jaunuoliams privalu dalyvauti gegužinėse pamaldose bei rinkti parašus į atsiskaitymų knygutes.

• Šv. Mišios sudėtinėmis intencijomis į ŠV. ANTANĄ – pirmąjį mėnesio antradienį, gegužės 7 d., 12 val. Primename, kad kiekvieną antradienį 12 val. – Šv. Mišios sudėtinėmis intencijomis už gyvuosius. Šv. Mišias kaip dovaną ir Dievo palaimą dera užprašyti už gyvuosius vardinėse, gimtadienyje, važiuojant į tolimą kelionę, tuokiantis vaikams, besilaukiant kūdikėlio, ruošiantis operacijai, kaip padėką už gautas malones.
  • Sudėtinės ŠV. MIŠIOS UŽ MIRUSIUS aukojamos: pirmadieniais – 12 val., trečiadieniais – 18 val. ir šeštadieniais – 18 val.
  • Kitas sekmadienis – ŠEŠTINĖS, KRISTAUS ŽENGIMO Į DANGŲ IŠKILMĖ. Kristus per keturiasdešimt dienų liudijo mokiniams apie Dievo karalystę iki tos dienos, kurią buvo paimtas į dangų. Atskira iškilmė, skirta švęsti Viešpaties žengimą į dangų su pašlovinta žmogyste, atsiranda Rytuose apie 380–390 metus. V a. viduryje ši šventė jau tapo visuotinė.
  • Šeštinių dieną taip pat minima VISUOMENĖS KOMUNIKAVIMO DIENA. Šv. Mišių metu surinktos aukos bus skiriamos Bažnyčios komunikacijos priemonėms ir veiklai. Raginame lankyti savo parapijos tinklalapį, nuolat sekti Facebook paskyrą. Skatiname įsigyti, skaityti, klausyti, žiūrėti ir remti katalikišką žiniasklaidą.
  • Nepamirškime pasirūpinti tais savo artimaisiais, kurie dėl sveikatos negali atvykti į bažnyčią. Todėl norinčius, kad kunigas aplankytų ligonius ar senyvo amžiaus žmones jų namuose su išpažintimi bei Šv. Komunija, kviečiame užeiti į zakristiją ir susitarti su kunigu.
  • ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA: penktadieniais – nuo 16 val. iki 18 val.
  • DIEVO GAILESTINGUMO VAINIKĖLIS bažnyčioje kalbamas kiekvieną sekmadienį, po 10 val. Šv. Mišių. ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS KALNAI giedami kiekvieną trečiadienį nuo 9 val. Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „MOTINOS MALDOJE“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • POKALBIAI APIE ŠV. RAŠTĄ – kiekvieną ketvirtadienį, po vakaro Šv. Mišių, 19 val., Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • PRIMENAME DĖL SEKMADIENINIŲ LAPELIŲ, kad nepamirštumėte jų parsinešti į namus, o paskui palikti darbovietėse paskaitymui prie kavos.