Šiandien sukanka 67 m. nuo arkiv. M. Reinio kankinystės. Jam meldžiame Bažnyčios pripažinimo palaimintuoju.
  Kalėdojimas karantino metu nevyks. Jei advento metu karantinas jau bus pasibaigęs, norinčius kunigas galės aplankyti namuose. Taip pat pagal seną tradiciją norintys palikti Bažnyčiai kalėdinę auką, ją gali atnešti ir į bažnyčios zakristiją.
  Lapkričio 14-22 d. vyks Vilniaus Aušros Vartų atlaidai. Junkimės mintimis prie jų prašydami Dievo Motinos apsaugos nuo koronaviruso.
  Švč. Sakramento adoracija ateinančią savaitę vyks penktadienį 16-18 val.
  Kviečiame jungtis bendrai Adoracijos į Švenčiausiąją Jėzaus Širdį maldai namuose. Susidomėjusius prašome kreiptis į Reginą (tel. nr. 8 604 69377).
  Kiekvieną sekmadienį po 10 val. šv. Mišių kviečiame jungtis į Dievo Gailestingumo vainikėlio maldą.