Švč. Sakramento adoracija šią savaitę vyks trečiadienį, po 8 val. Šv. Mišių, penktadienį 16-18 val.
   Žemaičių Kalvarijos kalnai mūsų bažnyčioje giedami kiekvieną trečiadienį po 8 val. Šv. Mišių (per Švč. Sakramento adoraciją).
   Kviečiame dalyvauti Alfa kurse, kuris vyks ketvirtadieniais 19 val. nuo gruodžio 2 d. iki vasario 3 d. Susitikimai vyks parapijos namuose (Vytauto 29, Plungė). Ketinantiems dalyvauti reikia užsiregistruoti tel. 867664405 arba zakristijoje pas kunigą budėjimo metu. Pakvieskime į šį tikėjimo pagrindų kursą taip pat tuos, kurie Dievo ieško, bet iki bažnyčios nedrįsta ateiti.
   Kitą sekmadienį (lapkričio 28 d.) 10 val. Šv. Mišiose mūsų bažnyčioje gros profesorius Petras Vyšniauskas, o po Šv. Mišių vyks jo koncertas. Kviečiame ateiti ir paklausyti.
   Tradicinis kalėdojimas šiais metais nevyks. Jei norite, kad kunigas aplankytų jūsų namus, užeikite į zakristiją ir pasikvieskite kunigą asmeniškai. Suderinsite laiką ir kunigas jus aplankys. Taip pat pagal seną tradiciją norintys palikti bažnyčiai kalėdinę auką, ją gali atnešti į zakristiją.
   Kitą sekmadienį pradėsime adventą – pasiruošimo šv. Kalėdoms laikotarpį. Advento sekmadieniais 8 val. aukojamos vadinamos rarotų šv. Mišios. Dalyvausiančius jose raginame atvykti anksčiau, nes 7:45 bus giedamos Švč. Mergelės Marijos valandos.
   Kitą sekmadienį taip pat pašventinsime kalėdaičius, skirtus kūčių stalui. Juos bus galima įsigyti sekmadieniais bažnyčios gale, o darbo dienomis – bažnyčios zakristijoje kunigų budėjimo metu. Per Adventą raginame susilaikyti nuo triukšmingų pasilinksminimų, labiau kovoti su žalingais įpročiais, o penktadieniais nepamiršti pasninko.
   Bažnyčios gale yra platinamas naujas „Artumos“ katalikiškas žurnalas. Kviečiame įsigyti ir skaityti.