• ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS DIDIEJI ATLAIDAILIEPOS 2-12 D.

PLUNGĖS DEKANATO DIENA – LIEPOS 2 D., SEKMADIENĮ.

Tą dieną 12 val. ir 18 val. Šv. Mišių mūsų bažnyčioje nebus. Suplanuokite savo laiką taip, kad galėtumėte nuvykti į atlaidus ir gauti gausių Dievo malonių bei Jo dangiškosios Motinos užtarimo.

• Ateinančios savaitės ketvirtadienį nuo 9 val. renkamės mūsų bažnyčios šventoriuje, pinsime vainikus Žemaičių Kalvarijos atlaidų šventei.
  • Kviečiame paaukoti savo bažnyčiai gintarinių karolių. Jais bus puošiamas Nepaliaujamos Pagalbos Švč. M. Marijos altoriaus paveikslas dėkojant už išmelstas Dievo malones.
  • Ateinantį, pirmąjį mėnesio šeštadienį, liepos 1 d., 18 val. – sudėtinės Šv. Mišios į Švč. Mergelę Mariją jūsų intencijomis.
  • Ateinantį ketvirtadienį, birželio 29 d., bažnyčia švenčia Šv. apaštalų Petro ir Povilo iškilmę. Su šia švente Lietuvoje tradiciškai baigiasi velykinės išpažinties laikotarpis.
  • Kitą sekmadienį Šv. Mišių metu surinktos aukos skiriamos popiežiaus vykdomiems artimo meilės darbams – Šv. Petro Skatikui.
  • Kviečiame dalyvauti birželinėse pamaldose:
    • pirmadienį ir antradienį – po 12 val. Šv. Mišių,
    • trečiadienį, ketvirtadienį – po 18 val. Šv. Mišių,
    • penktadienį, šeštadienį – prieš 18 val. Šv. Mišias,
    • sekmadienį – po 10 val. Šv. Mišių.
  • Švč. Sakramento adoracija: trečiadienį – po 8 val. Šv. Mišių, penktadienį – nuo 16 val. iki 18 val. Šv. Mišių, šeštadienį – nuo 17 val. iki 18 val. Šv. Mišių.