• IV ADVENTO SEKMADIENIS – ADVENTINĖS IŠPAŽINTIES SEKMADIENIS. Mūsų bažnyčioje advento rekolekcijas ves Kartenos klebonas kun. Algirdas Lukšas. Primename, kad adventinė išpažintis yra svarbi dvasinio pasirengimo Šv. Kalėdoms dalis.
  • KRISTAUS GIMIMO VIGILIJA – sekmadienį, gruodžio 24 d., 20 val. Po Bernelių Šv. Mišių šventoriuje lauks naujo bažnyčios apšvietimo įžiebimas ir vaišės.
  • ŠVENTINIŲ PAMALDŲ LAIKĄ galima rasti skelbimų lentoje, ant bažnyčios durų ir atsisiųsti ČIA, taip pat ant atskiro lapelio, kuris platinamas kartu su kalėdaičiais. Kūčių dieną Lietuvoje yra privalomas pasninkas.
  • NAKTINĖ ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA – ketvirtadienį, gruodžio 21 d., po 18 val. Šv. Mišių iki penktadienio ryto 8 val. Šv. Mišių.
  • Kaip ir kiekvienais metais kviečiame parapijiečius jungtis į Carito gerumo akciją „Padovanok Kalėdų džiaugsmą vaikams“. Vaikus pradžiuginti galite saldumynais ir žaislais. Jūsų gerumas atsispindės vaikų šypsenose.
  • Pašventintus kalėdaičius ir Carito žvakutes galima įsigyti sekmadieniais bažnyčios gale, o darbo dienomis – bažnyčios zakristijoje kunigo budėjimo metu. Kalėdinius atvirukus galite įsigyti bažnyčios knygynėlyje.
  • Dėkojame už kalėdines aukas, kurias atnešate kunigui į bažnyčios zakristiją. Dievas teatlygina jums savo globa ir palaima!
  • Aukos prie prakartėlės bus skirtos Šv. Mišioms už šeimas. Tos Šv. Mišios bus aukojamos Kūčių vakarą, per Kalėdas, per Tris Karalius ir Šv. Šeimos sekmadienį, gruodžio 31 d.
  • Kiekvieną šeštadienį, 16.30 val., Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29) – pokalbiai apie ŠV. RAŠTĄ.