• BALANDŽIO 28-oji – PASAULINĖ GYVYBĖS DIENA. Sekmadienį kviečiame maldai už tai,  kad žmogaus gyvybė būtų gerbiama nuo jos prasidėjimo iki natūralios mirties.
  • Gegužės 1 d. pradedame Švč. Mergelei Marijai skirtą mėnesį.

GEGUŽINĖS PAMALDOS MŪSŲ BAŽNYČIOJE:

• šiokiadieniais – po 12 val. Šv. Mišių,
  • šeštadieniais – 18 val. prieš Šv. Mišias,
  • sekmadieniais – po 10 val. Šv. Mišių.

Informuojame, kad Pirmajai Šv. Komunijai ir Sutvirtinimui besiruošiantiems vaikams ir jaunuoliams privaloma dalyvauti gegužinėse pamaldose bei rinkti parašus į atsiskaitymų knygutes.

• Gegužės 3 d. 17 val. sutvirtinamiesiems  organizuojamas renginys „UŽTVIRTINK“. Renginys prasidės Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Dalyvavimas privalomas. RENGINIO PROGRAMA:
    • 17 val. – adoracija, katechezė ir išpažintys. Katechezę sakys teol. dr. Andrius Vaitkevičius.
    • 18 val. – Šv. Mišios.
    • 19 val. – Gegužinės pamaldos.

ŠV. MIŠIOS SUDĖTINĖMIS INTENCIJOMIS:

• į Dievo Gailestingumą ir Šv. Juozapą – trečiadienį, gegužės 1 d., 12 val.
    • į Nuplaktą Kristų – ketvirtadienį, gegužės 2 d., 12 val.
    • į Švč. Jėzaus Širdį – penktadienį, gegužės 3 d., 12 val. ir 18 val.
    • į Švč. Mergelę Mariją – šeštadienį, gegužės 4 d., 18 val.
  • Kviečiame paremti savo bažnyčią ir jos veiklą, skiriant 1,2% nuo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Užpildyti prašymą iki šių metų gegužės 1 d. ir pateikti Valstybinei Mokesčių inspekcijai. Rekvizitai: Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapija, įm. k. 191277652. Formą pildyti internetu.
  • Kitas sekmadienis – MOTINOS DIENA. Šv. Mišių metu laiminsime gyvąsias mamas ir melsimės už mirusiąsias.

ŠV. MIŠIOS UŽ MOTINAS BUS AUKOJAMOS:

• SEKMADIENĮ, gegužės 5 d., – 8, 10, 12, 18 val.,
  • PIRMADIENĮ, gegužės 6 d., – 12 val. ir 18 val.,
  • ANTRADIENĮ, gegužės 7 d., – 18 val.

Aukoms skirtą dėžutę mirusioms mamoms atminti rasite bažnyčios gale. Šv. Mišių metu motinų vardai nebus skaitomi, tačiau norintys užrašyti Šv. Mišioms savo mamos vardą, esate kviečiami užeiti į parapijos raštinę. Jūsų motinų vardai bus surašyti ir pakabanti ant sienos, bažnyčios gale, už Jūsų amžinybėn iškeliavusias mamas melsimės per visas Šv. Mišias nurodytomis valandomis.

• ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA: penktadieniais – nuo 16 val. iki 18 val. Šį šeštadienį – nuo 17 val. iki 18 val. Kitas sekmadienis yra pirmasis mėnesio sekmadienis, Švč. Sakramento adoracija – po 10 val. Šv. Mišių. Prieš sumos Šv. Mišias – Eucharistinė procesija.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „MOTINOS MALDOJE“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • POKALBIAI APIE ŠV. RAŠTĄ – kiekvieną ketvirtadienį, po vakaro Šv. Mišių, 19.00 val., Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • ŠIĄ SAVAITĘ BAŽNYČIA MINI:
    • Šv. Kotryna, mergelė, Bažnyčios mokytoja – pirmadienį, balandžio 29 d., Europos globėja.
    • Šv. Atanazas, vyskupas, Bažnyčios mokytojas – ketvirtadienį, gegužės 2 d. Kovojo prieš arijonizmą, kuris neigė Kristaus dieviškąją kilmę.
    • Šv. Pilypas ir Jokūbas, apaštalai – penktadienį, gegužės 3 d. Šv. Pilypas apaštalavo Mažojoje Azijoje, buvo nukryžiuotas. Šv. Jokūbas tapo pirmuoju Jeruzalės vyskupu. Nukankintas apie 62 m.