• Švč. Sakramento adoracija – kiekvieną penktadienį nuo 16 val. iki 18 val.
  • Ateinantis sekmadienis (rugsėjo 1 d.) yra pirmasis mėnesio sekmadienis, Švč. Sakramento adoracija – po 10 val. Šv. Mišių. Prieš sumos Šv. Mišias – Eucharistinė procesija.
  • Šv. Mišios už gyvuosius sudėtinėmis intencijomis aukojamos kiekvieną antradienį 12 val.
  • Šv. Mišios už mirusius sudėtinėmis intencijomis aukojamos pirmadieniais 12 val., trečiadieniais 18 val. ir šeštadieniais 18 val.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „Motinos maldoje“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • Dievo Gailestingumo Vainikėlis bažnyčioje kalbamas kiekvieną sekmadienį, po 10 val. Šv. Mišių.
  • Žemaičių Kalvarijos Kalnai giedami kiekvieną trečiadienį nuo 9 val. Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • Rugpjūčio 27 d. bažnyčia mini Šv. Moniką. Ji gimė apie 332 m. Tagastėje, mirė 387 m. Italijoje. Šv. Augustino motina, ištekėjusi už pagonio Patricijaus, ilgus metus meldė Viešpatį savo vyro ir sūnaus Augustino atsivertimo. Monikos pavyzdys yra padrąsinimas visoms motinoms, besisielojančioms dėl savo vaikų.
  • Rugpjūčio 29 d. bažnyčia mini Šv. Jono Krikštytojo Nukankinimą. Karalius Erodas Antipas laikė Šv. Joną Krikštytoją Macheronto pilies kalėjime ir, prašant Erodiados dukrai, įsakė nukirsti jam galvą.
  • Artėja naujų mokslo metų pradžia. Rugsėjo mėnesį pradėsime naujus katechezės mokslo metus. Pirmajai Šv. Komunijai ruošiami vaikai, lankantys 3 klasę ir vyresni. O Sutvirtinimui gali ruoštis lankantys 8 klasę ir vyresni. Registracijos anketų prašome teirautis savo tikybos mokytojų.
  • Suaugusieji, norintys priimti Pirmosios Komunijos bei Sutvirtinimo sakramentus, registruojasi tel. nr. +370 670 20930 (po 15 val.).
  • Kviečiame maldai už moksleivius, studentus, jų tėvus ir mokytojus. Pakvieskime ir savo artimuosius. Šia intencija atlikime išpažintį, priimkime Šv. Komuniją. Paraginkime ir jaunąją kartą padaryti tą patį. Šv. Mišias už moksleivius, studentus, jų tėvus ir mokytojus aukosime rugsėjo 1 d. 12 val.
  • Rugsėjo 1 d., po 12 val. Šv. Mišių, mūsų bažnyčioje bus koncertas. Kviečiame dalyvauti!
  • Mieli „Magnificat” maldyno bičiuliai, gavome leidyklos prašymą, kad senus, jau nebereikalingus „Magnificat” maldynėlius surinktume ir perduotume leidyklos atstovams. Todėl turinčius nebenaudojamų „Magnificat” maldynėlių kviečiame atnešti į bažnyčios raštinę. Leidykla iš anksto dėkoja.