• Šiandien, rugsėjo 1 d., po 12 val. Šv. Mišių, mūsų bažnyčioje vyks koncertas. Kviečiame dalyvauti!
  • Švč. Sakramento adoracija – kiekvieną penktadienį nuo 16 val. iki 18 val., šį šeštadienį – nuo 17 val. iki 18 val.
  • ŠV. MIŠIOS SUDĖTINĖMIS INTENCIJOMIS:
      • į Dievo Gailestingumą ir Šv. Juozapą – trečiadienį, rugsėjo 4 d., 12 val.
      • į Nuplaktą Kristų – ketvirtadienį, rugsėjo 5 d., 12 val.
      • į Švč. Jėzaus Širdį – penktadienį, rugsėjo 6 d., 12 val. ir 18 val.
      • į Švč. M. Mariją – šeštadienį, rugsėjo 7 d., 18 val.
  • Šv. Mišios už gyvuosius sudėtinėmis intencijomis aukojamos kiekvieną antradienį 12 val.
  • Šv. Mišios už mirusius sudėtinėmis intencijomis aukojamos pirmadieniais 12 val., trečiadieniais 18 val. ir šeštadieniais 18 val.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „Motinos maldoje“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • Dievo Gailestingumo Vainikėlis bažnyčioje kalbamas kiekvieną sekmadienį, po 10 val. Šv. Mišių.
  • Žemaičių Kalvarijos Kalnai giedami kiekvieną trečiadienį nuo 9 val. Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • Pasiruošimas sakramentams prasidės nuo rugsėjo 8 d. Pirmajai Šv. Komunijai ruošiami vaikai, lankantys 3 klasę ir vyresni. O Sutvirtinimui gali ruoštis lankantys 8 klasę ir vyresni. Registracijos anketų prašome teirautis savo tikybos mokytojų.
  • Suaugusieji, norintys priimti Pirmosios Komunijos bei Sutvirtinimo sakramentus, registruojasi tel. nr. 867020930 (po 15 val.).
  • Mieli „Magnificat” maldyno bičiuliai, gavome leidyklos prašymą, kad senus, jau nebereikalingus „Magnificat” maldynėlius surinktume ir perduotume leidyklos atstovams. Todėk turinčius nebenaudojamų „Magnificat” maldynėlių kviečiame atnešti į bažnyčios raštinę. Leidykla iš anksto dėkoja.
  • Antradienį, rugsėjo 3 d., minimas Šv. Grigalius Didysis (540–604). Palikęs sėkmingą politinę karjerą, tapo vienuoliu benediktinu. 590 m. išrenkamas popiežiumi. Grigalius yra vienas iš keturių didžiųjų Vakarų Bažnyčios mokytojų.
  • Kitą sekmadienį, rugsėjo 8 d., švęsime Švč. Mergelės Marijos gimimo iškilmę (Šilinę). Jeruzalėje, Marijos gimimo vietoje, buvo pastatyta ir pašventinta Šv. Onos bažnyčia. Nuo VII a. rugsėjo 8 d. Romoje švenčiama Marijos gimimo diena, nuo XI a. – jau visoje Vakarų Bažnyčioje. Marijos Gimimo šventė su Viešpaties (gruodžio 25 d.) ir Jono Krikštytojo (birželio 24 d.) gimimo dienomis yra vienintelės Romos kalendoriuje gimimo šventės.
  • Didieji  Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidai  (Šilinės) Šiluvoje – rugsėjo 6–15 d.  Atlaidų šūkis – iš Laiško žydams: „Dievo žodis yra gyvas ir veiksmingas“ (4, 12).  Pagrindinis atlaidų sekmadienis – rugsėjo 8-oji, Švč. Mergelės Marijos Gimimo ir Bažnyčios  diena.