Šiandien rugsėjo 1-oji. 12 val. Šv. Mišiose mūsų bažnyčioje buvo meldžiamasi už moksleivius, studentus, jų tėvus ir mokytojus, auklėtojus. Plungės parapijos klebonas Vytautas Gedvainis dėkojo visiems susirinkusiems, o ypač Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokytojams, kurie savo moksleivių nuostabia muzika džiugina tikinčiuosius. Ragino į visus sunkumus ir svarbius gyvenimo įvykius eiti su malda, skaityti Evangeliją, nes tai kataliko dvasinis maistas. Sveikino mokymo įstaigų vadovus, visus, kurie moko, kvietė klausyti Dievo, nes šiandieninis pasaulis kuria iliuzijas, kurios nuveda žmogų iki depresijos, iki gyvenimo prasmės praradimo, net iki savižudybės. O jūs, mieli pedagogai, esate tie, kurie galite padėti žmogui rasti ir išsaugoti tikrąsias vertybes, mokydami ir skatindami dalyvauti sekmadienio Šv. Mišiose.

Po Šv. Mišių susirinkusiuosius sveikino seimo narys Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis, Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius Dalius Pečiulis, kuris visiems mokyklų vadovams įteikė dovanėles. Po sveikinimo kalbų Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokytojai ir moksleiviai dovanojo nuostabų koncertą.