• Šiandien – visuomenės komunikavimo priemonių diena: meldžiamės už katalikišką žiniasklaidą. Tam tikslui skiriama ir šiandienos rinkliava.
  • Raginame aplankyti savo parapijos tinklalapį plungesparapija.lt, nuolat sekti Facebook paskyrą. Bažnyčios gale yra platinamas naujas gegužės mėnesio katalikiško žurnalo „Artuma“ numeris. Skatiname įsigyti, skaityti, klausyti, žiūrėti ir remti katalikišką žiniasklaidą.
  • Kviečiame užsukti į mūsų bažnyčioje veikiantį knygynėlį. Ten galima įsigyti knygų, žvakių, rožančių ir kitų religinių reikmenų.
  • GEGUŽINĖS PAMALDOS mūsų bažnyčioje:
    • pirmadieniais ir antradieniais – po 12 val. Šv. Mišių,
    • trečiadienį, ketvirtadienį, šeštadienį – po 18 val. Šv. Mišių,
    • penktadienį – prieš 18 val. Šv. Mišias.
    • sekmadienį – po 10 val. Šv. Mišių.
  • Sekmadieniais, po 10 val. Šv. Mišių, bažnyčioje yra kalbamas Dievo Gailestingumo vainikėlis.
  • Kiekvieną antradienį, 12 val., – Šv. Mišios sudėtinėmis intencijomis už gyvuosius, – gimtadienio ar krikšto dienos proga, prašant sveikatos ir kitų reikalingų malonių.
  • Kiekvieną antradienį, 19 val., – maldos grupelė „Motinos maldoje“. Kviečiame ateiti į parapijos namų salę bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • Kiekvieną trečiadienį, po 8 val. Šv. Mišių, – Švč. Sakramento adoracija ir Žemaičių Kalvarijos kalnai.
  • Kiekvieną ketvirtadienį, 19 val., – pokalbiai apie ŠV. RAŠTĄ ir krikščionišką filosofiją Plungės parapijos namuose, Vytauto g. 29.
  • Kitas sekmadienis – Sekminės, viena svarbiausių krikščioniškų švenčių. Tai diena, kai Viešpats atsiuntė savo apaštalams Šventąją Dvasią, ir taip galutinai gimė Bažnyčia.