• Šiandien, rugsėjo 8 d., švenčiame Švč. Mergelės Marijos gimimo iškilmę (Šilinę).
  • Švč. Sakramento adoracija – kiekvieną penktadienį nuo 16 val. iki 18 val.
  • Šv. Mišios už gyvuosius sudėtinėmis intencijomis aukojamos kiekvieną antradienį 12 val. Šv. Mišias kaip dovaną ir Dievo palaimą dera užprašyti už gyvuosius gimtadienyje, tuokiantis vaikams, besilaukiant kūdikėlio, ruošiantis operacijai, kaip padėką už gautas malones.
  • Šv. Mišios už mirusius sudėtinėmis intencijomis aukojamos pirmadieniais 12 val., trečiadieniais 18 val. ir šeštadieniais 18 val.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „Motinos maldoje“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • Dievo Gailestingumo Vainikėlis bažnyčioje kalbamas kiekvieną sekmadienį, po 10 val. Šv. Mišių.
  • Žemaičių Kalvarijos Kalnai giedami kiekvieną trečiadienį nuo 9 val. Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • Kai renkamės Šv. Mišioms, raginame į bažnyčią atvykti nors 15 min. anksčiau, kad turėtumėte laiko asmeninei maldai, galbūt išpažinčiai ir Šv. Mišiose dalyvautumėte pasiruošę.
  • Prasidėjo pasiruošimas sakramentams. Pirmajai Šv. Komunijai ruošiami vaikai, lankantys 3 klasę ir vyresni. O Sutvirtinimui gali ruoštis lankantys 8 klasę ir vyresni. Registracijos anketų prašome teirautis savo tikybos mokytojų.
  • Suaugusieji, norintys priimti Pirmosios Komunijos bei Sutvirtinimo sakramentus, registruojasi tel. +370 670 20930 (po 15 val.).
  • Didieji Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaidai (Šilinės) Šiluvoje – rugsėjo 6–15 d.  Atlaidų šūkis – iš Laiško žydams: „Dievo žodis yra gyvas ir veiksmingas“ (4, 12).
  • Rugsėjo 12 d. minimas Švč. Mergelės Marijos Vardas.
  • Rugsėjo 14 d. – Šventojo Kryžiaus Išaukštinimo šventė. Šv. Elena 326 m. rado Šv. Kryžių.