• ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA – kiekvieną penktadienį nuo 16 val. iki 18 val.
  • Rugpjūčio 15 d. švęsime Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų iškilmę (Žolinę). Jėzaus Kristaus Gimdytoja su siela ir kūnu buvo paimta į dangiškąją garbę. Šį Bažnyčios tikėjimą, perduotą tradicijos, popiežius Pijus XII iškilmingai 1950 m. paskelbė dogma, t. y., visiems tikintiesiems privaloma tikėti tiesa. Šv. Mišios aukojamos sekmadienio tvarka. Visų Šv. Mišių metu laiminami žolynai ir šių metų derliaus vaisiai. Žolynų pašventinimo momentas yra mūsų liturginio šventimo platesnis supratimas. Žolynų puokštė yra tarsi visatos ir gyvenimo mozaika, laikoma mūsų rankose, joje telpa saulės šviesa ir vasaros liūtys su griausmais, kvietys, pareikalavęs žmogaus prakaito, ir žiedas, bitėms atidavęs medaus nektarą. Šventoji liturgija, dieviškoji Eucharistija yra visą visatą apimantis veiksmas, todėl žmonės, duona, vynas, aliejus, žolynai, gėlės, vaisiai yra įtraukiami į Didįjį Dievo sumanymą – visa atnaujinti, visa perkeisti, kaip perkeista yra į dangų jau paimtoji Švenčiausioji Motina Marija.
  • Penktadienį, rugpjūčio 16 d., minimas Šv. Rokas. Šv. Mišios sudėtinėmis intencijomis į Šv. Roką – 12 val.
  • Šv. Mišios už gyvuosius sudėtinėmis intencijomis aukojamos kiekvieną antradienį 12 val. Šv. Mišias kaip dovaną ir Dievo palaimą dera užprašyti už gyvuosius vardinėse, gimtadienyje, važiuojant į   tolimą   kelionę,   tuokiantis    vaikams,  besilaukiant kūdikėlio, ruošiantis operacijai, kaip padėką už gautas malones.
  • Šv. Mišios už mirusius sudėtinėmis intencijomis aukojamos pirmadieniais 12 val., trečiadieniais 18 val. ir šeštadieniais 18 val.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „Motinos maldoje“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • Dievo Gailestingumo Vainikėlis bažnyčioje kalbamas kiekvieną sekmadienį, po 10 val. Šv. Mišių.
  • Žemaičių Kalvarijos Kalnai giedami kiekvieną trečiadienį nuo 9 val. Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • Nepamirškime pasirūpinti ir tais savo artimaisiais, kurie dėl sveikatos negali atvykti į bažnyčią. Todėl norinčius, kad kunigas aplankytų ligonius ar senyvo amžiaus žmones jų namuose su išpažintimi bei Šv. Komunija, kviečiame užeiti į zakristiją ir susitarti su kunigu.
  • Kai renkamės Šv. Mišioms, raginame į bažnyčią atvykti nors 15 min. anksčiau, kad turėtumėte laiko asmeninei maldai, galbūt išpažinčiai ir Šv. Mišiose dalyvautumėte pasiruošę.