• Šiemet Caritas švenčia savo veiklos atkūrimo Lietuvoje 35 metų sukaktį.  Matant žmonių vargus karo alinamoje Ukrainoje ir gaunant Ukrainos Carito konkrečius pagalbos prašymus, Lietuvos vyskupų konferencija kviečia ir ragina KITĄ SEKMADIENĮ, balandžio 14 d., visose Lietuvos parapijose skirti sekmadienio rinkliavą nuo karo kenčiantiems žmonėms.
  • ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA – penktadieniais nuo 16 val. iki 18 val.
  • ŠV. MIŠIOS SUDĖTINĖMIS INTENCIJOMIS UŽ GYVUOSIUS – kiekvieną antradienį 12 val. Šv. Mišias kaip dovaną ir Dievo palaimą dera užprašyti už gyvuosius jų krikšto dienoje, gimtadienyje, dėkojant už sveikatą ir kitas gautas malones.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „MOTINOS MALDOJE“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • POKALBIAI APIE ŠV. RAŠTĄ – kiekvieną ketvirtadienį, po vakaro Šv. Mišių, 19.00 val., Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • PIRMOJI KOMUNIJA – gegužės 11-18-19 dienomis. Tėveliams, kurių vaikai ruošiasi Pirmajai Komunijai, iš tikybos mokytojų reikia gauti parašą į geltonas knygutes už išmoktą išpažinties eigą. Pirmos išpažinties eiti vaikučiai mokosi kartu su tėveliais, išpažintis atliekama 3 kartus (kovo, balandžio, gegužės mėn.). Gegužės mėnesį išpažintis bus prieš Pirmąją Šv. Komuniją ir jos atlikti vaikučius palydės tikybos mokytojai.
  • Kviečiame paremti savo bažnyčią ir jos veiklą, skiriant 1,2% nuo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Užpildyti prašymą iki šių metų gegužės 1 d. ir pateikti Valstybinei Mokesčių inspekcijai. Rekvizitai: Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapija, įm. k. 191277652. Formą pildyti internetu.

ŠIANDIEN – DIEVO GAILESTINGUMO ŠVENTĖ

• Velykų oktavą užbaigiantis Atvelykio sekmadienis jau du dešimtmečius švenčiamas kaip Dievo gailestingumo šventė. Velykų laikas yra maldos į Dievo gailestingumą laikas, todėl dera Šv. Mišiomis atminti savo mirusius giminaičius, krikštatėvius, geradarius ir kitus artimuosius. Dėkojame, kad prisidedate prie Šv. Mišių aukos už savo gyvuosius ir mirusiuosius.