• ŠIANDIENSEKMINĖS.  Tai diena, kai Viešpats atsiuntė savo apaštalams Šventąją Dvasią, ir taip galutinai gimė Bažnyčia. Šiandien suteikiami visuotiniai atlaidai tikinčiajam, kuris dalyvauja pamaldose, giedant „O Dvasia, Viešpatie, nuženk“. Baigiasi liturginis Velykų laikas.
  • KITAS SEKMADIENIS yra pirmas sekmadienis po Sekminių – ŠVČ. TREJYBĖS IŠKILMĖ, kai pagerbiame Dievą, kuris yra vienas, bet trijuose asmenyse: Tėve, Sūnuje ir Šventojoje Dvasioje.
  • GEGUŽINĖS PAMALDOS MŪSŲ BAŽNYČIOJE:
    • šiokiadieniais – po 12 val. Šv. Mišių,
    • šeštadieniais – prieš 18 val. Šv. Mišias,
    • sekmadieniais – po 10 val. Šv. Mišių.

Raginame visus bažnyčioje ar savo namuose jungtis į gegužines pamaldas. Švč. Mergelė Marija tegu nuolat kiekvieną iš jūsų globoja.

• ŠV. MIŠIOS UŽ GYVUOSIUS sudėtinėmis intencijomis aukojamos kiekvieną antradienį 12 val. Šv. Mišias kaip dovaną ir Dievo palaimą dera užprašyti už gyvuosius vardinėse, gimtadienyje, važiuojant į tolimą kelionę, tuokiantis vaikams, besilaukiant kūdikėlio, ruošiantis operacijai, kaip padėką už gautas malones.
  • ŠV. MIŠIOS UŽ MIRUSIUS sudėtinėmis intencijomis aukojamos: pirmadieniais 12 val., trečiadieniais 18 val. ir šeštadieniais 18 val.
  • ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA – kiekvieną penktadienį nuo 16 val. iki 18 val.
  • DIEVO GAILESTINGUMO VAINIKĖLIS bažnyčioje kalbamas kiekvieną sekmadienį, po 10 val. Šv. Mišių.
  • ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS KALNAI giedami kiekvieną trečiadienį nuo 9 val. Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „MOTINOS MALDOJE“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • POKALBIAI APIE ŠV. RAŠTĄ – kiekvieną ketvirtadienį, po vakaro Šv. Mišių, 19 val., Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).