• ŠĮ SEKMADIENĮ visose Lietuvos parapijose  sekmadienio rinkliava skiriama nuo karo kenčiantiems žmonėms. Matant žmonių vargus karo alinamoje Ukrainoje ir gaunant Ukrainos Carito konkrečius pagalbos prašymus, Lietuvos vyskupų konferencija kviečia ir ragina paremti.
  • Kitas, IV Velykų sekmadienis, – GEROJO GANYTOJO SEKMADIENIS – pasaulinė maldos už dvasinius pašaukimus diena. Mūsų parapijoje svečiuosis ir Šv. Mišių metu (10 ir 12 val.) pamokslus sakys Kretingos parapijos klebonas PAULIUS SAULIUS BYTAUTAS OFM. Jau nuo rytojaus visą savaitę kviečiame atsidėti maldai už kunigus ir naujus pašaukimus.
  • NAKTINĖ ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA – ketvirtadienį, balandžio 18 d., po 18 val. Šv. Mišių iki penktadienio ryto 7 val. Penktadieniais – nuo 16 val. iki 18 val.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „MOTINOS MALDOJE“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • POKALBIAI APIE ŠV. RAŠTĄ – kiekvieną ketvirtadienį, po vakaro Šv. Mišių, 19.00 val., Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • PIRMOJI KOMUNIJA – gegužės 11, 18, 19 dienomis. Tėveliams, kurių vaikai ruošiasi Pirmajai Komunijai: iš tikybos mokytojų reikia gauti parašą į geltonas knygutes už išmoktą išpažinties eigą. Gegužės mėnesį išpažintis bus prieš Pirmąją Šv. Komuniją ir jos atlikti vaikučius palydės tikybos mokytojai.
  • Kviečiame paremti savo bažnyčią ir jos veiklą, skiriant 1,2% nuo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Užpildyti prašymą iki šių metų gegužės 1 d. ir pateikti Valstybinei Mokesčių inspekcijai. Rekvizitai: Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapija, įm. k. 191277652. Formą pildyti internetu.