• ŠIANDIEN ŠVČ. TREJYBĖS IŠKILMĖ.  Pagerbiame Dievą, kuris yra vienas, bet trijuose asmenyse: Tėve, Sūnuje ir Šventojoje Dvasioje.
  • DĖKOJAME visiems, kurie savo namuose ar bažnyčioje jungiatės į gegužines pamaldas. Švč. Mergelė Marija ir toliau tegul kiekvieną iš jūsų globoja besibaigiant gegužės mėnesiui. Gegužinės pamaldos mūsų bažnyčioje dar vyks šiokiadieniais – po 12 val. Šv. Mišių. Šeštadienį pradedame birželines pamaldas.
  • ŠVČ. JĖZAUS ŠIRDIES GARBEI yra skirtas birželio mėnuo. Pamaldų į Švč. Jėzaus Širdį laikas:
      • šiokiadieniais – po 12 val. Šv. Mišių,
      • šeštadieniais – prieš 18 val. Šv. Mišias,
      • sekmadieniais – po 10 val. Šv. Mišių.
  • ŠV. MIŠIOS SUDĖTINĖMIS INTENCIJOMIS – į Švč. M. Mariją – pirmąjį mėnesio šeštadienį, birželio 1 d., 18 val. Tą dieną Švč. Sakramento adoracija – nuo 17 val. iki 18 val. Šv. Mišių.
  • Penktadienį, gegužės 31 d., – Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo pas Elzbietą šventė. Apsilankymo šventės tema – Evangelijoje aprašytas Marijos apsilankymas pas giminaitę Elzbietą (Lk 1, 39–56) ir Magnificat (Lk 1, 46–55). Pranciškonų ordino generolas Šv. Bonaventūras 1263 m. įvedė šią šventę į savo Ordiną. Popiežius Urbonas VI 1389 m. įsakė ją švęsti Visuotinėje Bažnyčioje.
  • ŠV. MIŠIOS UŽ GYVUOSIUS sudėtinėmis intencijomis aukojamos kiekvieną antradienį 12 val. Šv. Mišias kaip dovaną ir Dievo palaimą dera užprašyti už gyvuosius krikšto dienoje, gimtadienyje, važiuojant į tolimą kelionę, ruošiantis operacijai, kaip padėką už gautas malones.
  • ŠV. MIŠIOS UŽ MIRUSIUS sudėtinėmis intencijomis aukojamos pirmadieniais 12 val., trečiadieniais 18 val. ir šeštadieniais 18 val.
  • KITAS SEKMADIENIS TĖVO DIENA, ŠVČ. KRISTAUS KŪNO IR KRAUJO IŠKILMĖ. Pagerbiame Dievą, kuris dėl mūsų pasiliko mažame duonos gabalėlyje. Po sumos Šv. Mišių – tradicinė Devintinių procesija. Šv. Mišių metu laiminsime gyvuosius tėvus ir melsimės už mirusiuosius.
  • ŠV. MIŠIOS UŽ GYVUS IR MIRUSIUS TĖVUS mūsų bažnyčioje bus aukojamos:
      • birželio 2 d. – 8, 10, 12, 18 val.,
      • birželio 3 d. – 12 ir 18 val.,
      • birželio 4 d. – 12 val. (už gyvuosius).

Aukoms skirtą dėžutę už gyvus ir mirusius tėvus, krikštatėvius, senelius rasite bažnyčios gale. Šv. Mišių metu už Jūsų gyvus ir amžinybėn iškeliavusius tėvus melsimės per visas Šv. Mišias nurodytomis valandomis.

• ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA – kiekvieną penktadienį nuo 16 val. iki 18 val. Kitas sekmadienis, birželio 2 d. yra pirmasis mėnesio sekmadienis, Švč. Sakramento adoracija – po 10 val. Šv. Mišių. Prieš sumos Šv. Mišias – Eucharistinė procesija.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „MOTINOS MALDOJE“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • POKALBIAI APIE ŠV. RAŠTĄ – kiekvieną ketvirtadienį, po vakaro Šv. Mišių, 19 val., Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • DIEVO GAILESTINGUMO VAINIKĖLIS bažnyčioje kalbamas kiekvieną sekmadienį po 10 val. Šv. Mišių.
  • ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS KALNAI giedami kiekvieną trečiadienį nuo 9 val. Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).