• ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA – kiekvieną penktadienį nuo 16 val. iki 18 val.
  • ŠV. MIŠIOS UŽ GYVUOSIUS sudėtinėmis intencijomis aukojamos kiekvieną antradienį 12 val. Šv. Mišias kaip dovaną ir Dievo palaimą dera užprašyti už gyvuosius vardinėse, gimtadienyje, važiuojant į tolimą kelionę, tuokiantis vaikams, besilaukiant kūdikėlio, ruošiantis operacijai, kaip padėką už gautas malones.
  • ŠV. MIŠIOS UŽ MIRUSIUS sudėtinėmis intencijomis aukojamos: pirmadieniais 12 val., trečiadieniais 18 val. ir šeštadieniais 18 val.
  • DIEVO GAILESTINGUMO VAINIKĖLIS bažnyčioje kalbamas kiekvieną sekmadienį, po 10 val. Šv. Mišių.
  • ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS KALNAI giedami kiekvieną trečiadienį nuo 9 val. Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „MOTINOS MALDOJE“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • Kviečiame įsigyti liepos-rugpjūčio mėnesio katalikišką žurnalą „Artuma“ , kurį rasite bažnyčios gale.

ŠIĄ SAVAITĘ BAŽNYČIA MINI ŠVENTUOSIUS:

• ŠV. MARIJA MAGDALIETĖ – pirmadienį, liepos 22 d. Marija Magdalietė, paties Viešpaties išlaisvinta nuo septynių demonų ir tapusi Jo mokine, sekė Jį iki pat Kalvarijos kalno, nusipelnė pirmoji pamatyti prisikėlusį iš kapo Išganytoją ir prisikėlimo žinią nunešti mokiniams. 2016 m. popiežius Pranciškus suteikė liturginės šventės rangą.
  • ŠV. BRIGITA, EUROPOS GLOBĖJA – antradienį, liepos 23 d. Šv. Brigita gimė apie 1302 m. Finstade (Švedijoje), mirė 1373 m. Romoje. Švedų mistikė, Brigitiečių ordino įkūrėja. Likusi našle 1344 m. apsigyveno cistersų vienuolyne Gotlande. Kaip piligrimė keliavo į Romą, nuo 1350 m. čia gyveno, įkūrė namus švedų studentams ir keleiviams. Ji yra keleivių ir Švedijos valstybės globėja. 1999 m. popiežius Jonas Paulius II ją paskelbė Europos globėja.
  • ŠV. JOKŪBAS, APAŠTALAS – ketvirtadienį, liepos 25d. Evangelisto Jono brolis. Dvylikos apaštalų sąraše Jokūbas užima trečią vietą po Petro ir Andriejaus (Mt 10, 2). Dalyvavo Jayro dukters prikėlime, Jėzaus agonijoje Alyvų kalne. Manoma, kad skelbė Evangeliją Ispanijoje. Nužudytas apie 42 m. Pirmas iš apaštalų laimėjo kankinystės vainiką.
  • ŠV. JOAKIMAS IR ONA, ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS TĖVAI – penktadienį, liepos 26 d. Jų vardai yra išsaugoti seniausioje žydų krikščionių tradicijoje. Apie šventuosius Joakimą ir Oną daugiausia žinių randame tik apokrifiniuose raštuose.