• Švč. Sakramento adoracija – kiekvieną penktadienį nuo 16 val. iki 18 val.
  • Šv. Mišios už gyvuosius sudėtinėmis intencijomis aukojamos kiekvieną antradienį 12 val. Šv. Mišias kaip dovaną ir Dievo palaimą dera užprašyti už gyvuosius gimtadienyje, tuokiantis vaikams, besilaukiant kūdikėlio, ruošiantis operacijai, kaip padėką už gautas malones.
  • Šv. Mišios už mirusius sudėtinėmis intencijomis aukojamos pirmadieniais 12 val., trečiadieniais 18 val. ir šeštadieniais 18 val.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „Motinos maldoje“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • Dievo Gailestingumo Vainikėlis bažnyčioje kalbamas kiekvieną sekmadienį, po 10 val. Šv. Mišių.
  • Žemaičių Kalvarijos Kalnai giedami kiekvieną trečiadienį nuo 9 val. Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • Baigiasi šių metų registracijos laikas sakramentams. Norintys, bet neužsiregistravę paskubėkte tai padaryti per šią savaitę. Pirmajai Šv. Komunijai ruošiami vaikai, lankantys 3 klasę ir vyresni, o Sutvirtinimui gali ruoštis lankantys 8 klasę ir vyresni.
  • Suaugusieji, norintys priimti Pirmosios Komunijos bei Sutvirtinimo sakramentus, registruojasi tel. nr. +370 670 20930 (po 15 val.).
  • Plungės parapijos senelių namų darbuotojai labai prašo nelikti abejingiems ir paremti senelių namų globotinius sodo ir daržo gėrybėmis (bulvėmis, morkomis, burokėliais, kopūstais ir t.t.), kurias prašo atvežti į senelių namų kiemą ir palikti kieme esančioje pavėsinėje. Taip padarysite gerą darbą, o seneliai kiekvieną savaitę Šv. Mišiose meldžiasi už savo geradarius.
  • Lietuvos socialinių darbuotojų diena – rugsėjo 27 d. (penktadienis). Mūsų bažnyčioje už juos bus meldžiamasi 11.00 val. Šv. Mišiose. Kviečiame dalyvauti.
  • Kitą sekmadienį, rugsėjo 29 d., minėsime keliautojų ir vairuotojų dieną. Melsimės už visus eismo dalyvius, taip pat žuvusius keliuose. Po 8 val., 10 val., 12 val. ir 18 val. Šv. Mišių bus šventinami automobiliai ir kitos transporto priemonės. Kas norėsite pašventinimo, kunigai lauks jūsų aikštelėse prie bažnyčios.
  • 2025 m. Katalikų Bažnyčioje yra švenčiami kaip Jubiliejiniai, Šventieji metai. Į Romą, kad įžengtų pro Šventąsias duris ir pelnytų Visuotinius atlaidus, piligrimai atvyks iš viso pasaulio. 2025 m. kovo 1-4 dienomis organizuojama Lietuvos piligrimų kelionė į Romą. Telšių vyskupijos piligrimus, norinčius vykti į Romą, kviečiame registruotis savo parapijose pas budintį kunigą. Registracija vyks nuo 2024 m. rugsėjo 8 d. iki spalio 13 d. Preliminari kelionės kaina 1000 eurų.