• Švč. Sakramento adoracija – kiekvieną penktadienį nuo 16 val. iki 18 val., šį šeštadienį – nuo 17 val. iki 18 val.
  • Ateinantis sekmadienis (spalio 6 d.) yra pirmasis mėnesio sekmadienis, Švč. Sakramento adoracija – po 10 val. Šv. Mišių.
  • Šv. Mišios už mirusius sudėtinėmis intencijomis aukojamos pirmadieniais 12 val., trečiadieniais 18 val. ir šeštadieniais 18 val.
  • Šv. Mišios už gyvuosius sudėtinėmis intencijomis aukojamos kiekvieną antradienį 12 val.Sakralinės muzikos šventė
  • ŠV. MIŠIOS SUDĖTINĖMIS INTENCIJOMIS:
      • į Dievo Gailestingumą ir Šv. Juozapą – trečiadienį, spalio 2 d., 12 val.
      • į Nuplaktą Kristų – ketvirtadienį, spalio 3 d., 12 val.
      • į Švč. Jėzaus Širdį – penktadienį, spalio 4 d., 12 val. ir 18 val.
      • į Švč. Mergelę Mariją – šeštadienį, spalio 5 d., 18 val.
  • Dievo Gailestingumo Vainikėlis bažnyčioje kalbamas kiekvieną sekmadienį, po 10 val. Šv. Mišių.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „Motinos maldoje“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto  g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • Žemaičių Kalvarijos Kalnai giedami kiekvieną trečiadienį nuo 9 val. Plungės parapijos namuose.
  • Spalio 2 d., trečiadienį, minima Šv. Angelų Sargų diena. Šv. Mišios už policijos darbuotojus mūsų bažnyčioje 9.00 val. . Kviečiame bendrai maldai.
  • Spalio 4 dieną Bažnyčia mini Šv. Pranciškų Asyžietį. Tą dieną yra sena tradicija – laiminti gyvūnėlius, todėl mūsų bažnyčios šventoriuje po 18 val. Šv. Mišių bus laiminami jūsų gyvūnėliai.
  • Rožinio malda. Antradienį prasidės spalio mėnuo, kuris yra skirtas Švč. Mergelės Marijos garbei ir rožinio maldai. Raginame kasdien kalbėti rožinį bažnyčioje arba savo namuose. Mūsų bažnyčioje rožinis bus kalbamas pirmadieniais – penktadieniais 11.40 val., šeštadienio 17.30 val., o sekmadieniais po 10 val. Šv. Mišių. Už bendruomeninį rožinio kalbėjimą skiriami visuotiniai atlaidai.
  • Vaikams, kurie ruošiasi Pirmajai Šv. Komunijai, kitą sekmadienį, spalio 6 d., po Šv. Mišių bus dalinami rožiniai. Kviečiame ateiti į 10 val. Šv. Mišias ir pasiėmus rožinį su visa bendruomene dalyvauti jo kalbėjime, po rožinio maldos pasiimti parašą už dalyvavimą.
  • Plungės kultūros centras spalio 6 d. kviečia į Sakralinės muzikos šventę Plungės Švento Jono Krikštytojo bažnyčioje. 12 val. Šv. Mišių metu giedos Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos sumos choras ir Plungės kultūros centro kamerinis choras, gros Ieva Lygnugarienė (smuikas), Beatričė Raulušaitienė (smuikas), Aušra Jarašiūnienė (violončelė), Vaiva Purlytė (fortepijonas). Po Šv. Mišių sakralinės muzikos šventę tęs operos solistė Ona Kolobovaitė, pianistas, dirigentas Vytautas Lukočius ir chorai iš Vilniaus, Molėtų ir Plungės.