• Švč. Sakramento adoracija – kiekvieną penktadienį nuo 16 val. iki 18 val.
  • Spalio 17 d. nuo 8 val. iki 18 d. 8 val. mūsų bažnyčioje vyks paros laiko adoracija Telšių vyskupijos intencijomis: meldžiant taikos pasauliui; meldžiant Bažnyčios vienybės; meldžiant pašaukimų į kunigystę ir pašvęstąjį gyvenimą. Kviečiame ateiti ir pabūti maldoje.
  • Šv. Mišios už gyvuosius sudėtinėmis intencijomis aukojamos kiekvieną antradienį 12 val.
  • Šv. Mišios už mirusius sudėtinėmis intencijomis aukojamos pirmadieniais 12 val., trečiadieniais 18 val. ir šeštadieniais 18 val.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „Motinos maldoje“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • Dievo Gailestingumo Vainikėlis bažnyčioje kalbamas kiekvieną sekmadienį, po 10 val. Šv. Mišių.
  • Žemaičių Kalvarijos Kalnai giedami kiekvieną trečiadienį nuo 9 val. Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • Rožinio malda. Spalio mėnuo yra skirtas Švč. Mergelės Marijos garbei ir rožinio maldai. Raginame kasdien kalbėti rožinį bažnyčioje arba savo namuose. Mūsų bažnyčioje rožinis kalbamas pirmadieniais–penktadieniais 11.40 val., šeštadieniais 17.30 val., o sekmadieniais po 10 val. Šv. Mišių. Už bendruomeninį rožinio kalbėjimą skiriami visuotiniai atlaidai.
  • Kitą sekmadienį, spalio 20 d., minima Misijų diena. Rinkliava bus skiriama misijoms paremti.
  • Plungės parapijos senelių namų darbuotojai labai prašo nelikti abejingiems ir paremti senelių namų globotinius sodo ir daržo gėrybėmis (bulvėmis, morkomis, burokėliais, kopūstais ir t.t.), kurias prašo atvežti į senelių namų kiemą ir palikti kieme esančioje pavėsinėje. Taip padarysite gerą darbą, o seneliai kiekvieną savaitę Šv. Mišiose meldžiasi už savo geradarius.
  • Spalio 18 d. minima Šv. evangelisto Luko šventė. Tradicija teigia, kad iš Sirijos kilęs Lukas buvo medikas. Lukui priskiriama Evangelija pagal Luką ir Apaštalų darbų knyga, parašytos apie 80 m. Gydytojų ir menininkų globėjas.