Šiandien 11 val. pasauliečiai pranciškonai kviečia į Plungės parapijos namus, į dokumentinio filmo  „Jurgis Ambraziejus Pabrėža. Gyvoji istorija“ peržiūrą ir bendrystę. Vyks pokalbis šiais klausimais: Kas yra šventumas? Ar šiais laikais  įmanoma būti šventam? Kuo svarbi J. A. Pabrėžos asmenybė? Filme rodomi autentiški liudijimai, pasakojimai, svarstymai, istoriniai faktai. Kviečiame dalyvauti!

Švč. Sakramento adoracija šią savaitę vyks trečiadienį, po 8 val. Šv. Mišių, penktadienį 16–18 val.

Šį ketvirtadienį po 18 val. Šv. Mišių mūsų bažnyčioje vyks naktinė Švč. Sakramento adoracija, kuri tęsis iki penktadienio ryto 8 val.

Žemaičių Kalvarijos kalnai mūsų bažnyčioje giedami kiekvieną trečiadienį po 8 val. Šv. Mišių (per Švč. Sakramento adoraciją).

Sekmadieniais po 10 val. Šv. Mišių mūsų bažnyčioje kalbamas Dievo Gailestingumo vainikėlis.

Liepos 20 d. minimas Šv. Apolinaras (†~175), jis buvo vienas žymiausių II a. vyskupų. Gindamas krikščionybę parašė „Apologiją“ imperatoriui Markui Aurelijui. Jis skelbė tarp pagonių nesuvokiamus Kristaus turtus, rūpestingai vadovavo savo kaimenei ir, kaip perduoda tradicija, savo kankinyste papuošė Klasos, netoli Ravenos, bažnyčią.

Liepos 21 d. minimas Šv. Laurynas Brindizietis (1559–1619), kapucinų vienuolis, pamokslininkas, Kapucinų ordino generolas.

Liepos 22 d. minima Šv. Marijos Magdalietės šventė. Marija Magdalietė, paties Viešpaties išlaisvinta nuo septynių demonų ir tapusi Jo mokine, sekė Jį iki pat Kalvarijos kalno, nusipelnė pirmoji pamatyti prisikėlusį iš kapo Išganytoją ir prisikėlimo žinią nunešti mokiniams.

Liepos 23 d. minima Šv. Brigitos, Europos globėjos, šventė. Šv. Brigita gimė apie 1302 m. Finstade (Švedijoje), mirė 1373 m. Romoje. Švedų mistikė, Brigitiečių ordino įkūrėja. Likusi našle 1344 m. apsigyveno cistersų vienuolyne Gotlande. Kaip piligrimė keliavo į Romą, nuo 1350 m. čia gyveno, įkūrė namus švedų studentams ir keleiviams. Ji yra keleivių ir Švedijos valstybės globėja. 1999 m. popiežius Jonas Paulius II ją paskelbė Europos globėja.

Raginame nepamiršti užprašyti Šv. Mišių už mirusius savo artimuosius gimimo ar vardo dienos proga, atsinešti į bažnyčią žvakę pašventinimui, priimti Šv. Komuniją, po Mišių aplankyti kapines. Tai būtų atsiprašymo, dėkingumo ženklas jiems, taip pat dvasinė dovana, kurios iš jūsų jie lauktų ir kuri juos nudžiugintų.

Primename, kad Šv. Mišias, kaip dovaną ir Dievo palaimą, tinka užprašyti ir už gyvuosius vardinėse, gimtadienyje, važiuojant į tolimą kelionę, tuokiantis vaikams, besilaukiant kūdikėlio, ruošiantis operacijai.

Kai renkamės Šv. Mišioms, raginame į bažnyčią atvykti nors 15 min. anksčiau, kad turėtumėte laiko asmeninei maldai, galbūt išpažinčiai ir Šv. Mišiose dalyvautumėte pasiruošę.

Nepamirškime pasirūpinti ir tais savo artimaisiais, kurie dėl sveikatos negali atvykti į bažnyčią. Todėl norinčius, kad kunigas aplankytų ligonius ar senyvo amžiaus žmones jų namuose su išpažintimi bei Šv. Komunija, kviečiame užeiti į zakristiją ir susitarti su kunigu.

Mūsų bažnyčioje yra Kristaus, pririšto prie stulpo, statula. Pagal senosios bažnyčios tradiciją žmogus, turintis rūpestį, melsdamasis prie šios statulos, pririša juostelę su užrašyta intencija. Vėliau yra numatyta aukoti Šv. Mišias tomis intencijomis.

Kviečiame įsigyti bažnyčios gale platinamą katalikiško žurnalo „Artuma” numerį.

Mūsų parapijos Caritas renka higienos priemones iš Ukrainos atvykstantiems žmonėms. Aukų dėžę rasite bažnyčios gale arba pas kunigą raštinėje. Aukoti galite darbo dienomis nuo 9 iki 13 val. ir nuo 16 iki 18 val.