Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos Caritas šiandien po 10 val. Šv. Mišių pradėjo veiklą ,,Angelų dirbtuvės‘‘. Susirinko visi norintys parapijos vaikai ir jų tėveliai. Prieš pradedant kūrybinius darbus, kunigas Kęstutis Motiejaitis pašventino Carito patalpas ir palaimino pirmąją veiklą.
   Vaikai, padedami Carito savanorės Margaritos, pirmiausia susipažino su angelų istorija. Po to kirpo iš popieriaus angelus ir pavadino juos jų pačių sugalvotais vardais, taip prisistatė vieni kitiems ir susipažino. Padarę angelus draugystę pratęsė lauke, žaisdami judriuosius žaidimus. Pabaigę veiklą, vaikučiai atsigaivino sultimis ir pasivaišino saldainiais. Kol vaikai dalyvavo veikloje ir linksmai leido laiką, tėveliai su Carito savanorėmis bendravo ir vaišinosi karšta arbata.