„Nepamirškite daryti gera ir dalintis su kitais, nes tokios aukos patinka Dievui.“ (Heb 13,16).

Dėkojame Egidijui Rapaliui už bažnyčios ir senelių namų stogų sutvarkymą, Vandai ir Vilmantui Bučiams už bažnyčios plovimo mašiną bei nuolatinę paramą iškilus nenumatytiems, skubiems reikalams. Dėkojame visiems šios bažnyčios geradariams, kurie girdi klebono prašymą įvairiuose  reikaluose: Romualdui Žadeikai, Mindaugui Preibiui, Mindaugui Bondauskiui, Vidmantui Jonikai, Klišonių, Bieliauskų, Pundzių, Sungailų, Skierų,  Borumų, Jundulų, Simanauskų, Stančiukų, Asauskų, Čiužų, Misiūnų giminėms bei visiems sekmadienio katalikams, ant kurių pečių guli tikrasis bažnyčios išlaikymas, ir visiems geros valios žmonėms, kurie savo malda yra šios bažnyčios geradariai. Bažnyčia yra mūsų visų namai, kuriuose ieškome Dievo artumo, paguodos, kuriuose sutinkame vieni kitus, todėl ir bažnyčios reikalai turi būti mūsų visų. Ačiū tai suprantantiems ir auka ar malda prisidedantiems prie jos klestėjimo.