Šiandien, sausio 2 d., Žemaičių Kalvarijoje Telšių vyskupas ordinaras Algirdas Jurevičius pasirašė dekretą, kuriuo paskelbta Telšių vyskupijos šimtmečio jubiliejaus pradžia.