Gruodžio 31 d. 18 val. buvo aukojamos Šv. Mišios kaip padėka Dievui už praėjusius metus. Jų metu tikintieji dėkojo už patirtas malones, išgyventus džiaugsmus ir išbandymus, prašydami palaimos ateinantiems metams. Tik dėkodami suprantame, kiek daug gavome, kokie iš tiesų esame turtingi, kiek daug galime duoti vieni kitiems, nes būtent dalindamiesi priartėjame prie visų gėrybių šaltinio – mūsų Viešpaties.
Daugiau:
Tikybos mokytojai susitiko pokalbiui ir praėjusių mokslo metų darbų aptarimui
Uždegta antroji advento vainiko žvakė
Didieji Žemaičių Kalvarijos atlaidai. Šį sekmadienį (liepos 2 d.) 12 val. ir 18 val. Šv. Mišių mūsų ...
Žolinės Šv. Mišios su Jo Eminencija kardinolu Sigitu Tamkevičiumi
Vaikučiams, kurie ruošiasi Pirmajai Komunijai, išdalinti rožančiai