Rugpjūčio 12 d. mūsų bažnyčioje po vakaro Šv. Mišių susirinkusiųjų laukė muzikinė dovana – Jaunimo simfoninio orkestro „Simfukai“ koncertas. Koncerto programoje skambėjo iškiliausių klasikos kompozitorių šedevrai. Koncertui dirigavo Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro dirigentas Martynas Staškus.

Dėkojame muzikantams, orkestro meno vadovui ir dirigentui Modestui Barkauskui, vadovui Artūrui Alenskui,  orkestro grupių  vadovams: Austėjai Alenskaitei-Kavaliauskienei, Daliui Jovaišai, Mariui Kavaliauskui, Ernestui Rameliui, Egidijui Staneliui, Viliui Pociui.

Džiaugiamės, kad kolektyvas, kuris pelnė Lietuvos bei tarptautinės muzikinės visuomenės pripažinimą, kuris yra tapęs išskirtiniu Lietuvos jaunimo kultūros reiškiniu bei neatskiriama Lietuvos muzikinės kultūros dalimi, nuostabiais muzikos garsais pripildė Plungės šventovę.

Už tai, kad šie nuostabūs muzikantai atvyko į Plungę, dėkojame Plungės kultūros centro simfoninio orkestro vadovams Ievai Lygnugarienei ir Pauliui Lygnugariui bei Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonui Vytautui Gedvainiui.