Švč. Sakramento adoracija šią savaitę vyks trečiadienį, po 8 val. Šv. Mišių, penktadienį 16-18 val.

Žemaičių Kalvarijos kalnai mūsų bažnyčioje giedami kiekvieną trečiadienį po 8 val. Šv. Mišių (per Švč. Sakramento adoraciją).

Sekmadieniais po 10 val. Šv. Mišių mūsų bažnyčioje kalbamas Dievo Gailestingumo vainikėlis.

Vasario 14 d. yra Šv. Kirilo ir Metodijaus, Europos globėjų, šventė. Šv. Kirilas ir Metodijus, broliai, gimė Tesalonikuose (dabart. Salonikai, Graikija). Nuo 863 m. abu apaštalavo slavų kraštuose. Po brolio Kirilo mirties 869 m. Romoje Metodijus tapo Moravijos ir Panonijos arkivyskupu. Metodijus mirė 885 m. Iki šių dienų daugelyje slavų kraštų liturgijoje remiamasi jų įdiegta kalba. Kirilas yra slavų raidyno, jo garbei vadinamo kirilica, autorius. Jie pripažinti Rytų ir Vakarų Bažnyčių vienybės – ekumeninio judėjimo – globėjais. 1980 m. gruodžio 31 d. Apaštališkuoju laišku Egregiae virtutis popiežius Jonas Paulius II Kirilą ir Metodijų paskelbė Europos globėjais.

Vasario 16 d. – Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Šv. Mišios už mūsų Tėvynę Lietuvą 12 val.

Vasario 17 d. minime Servitų ordino steigėjus. Jie gyveno XIII a. Florencijoje (Italija), draskomoje nesantaikos tarp dviejų įtakingų grupuočių – imperatoriaus ir popiežiaus šalininkų. Septyni kilnūs jaunuoliai regėjo Švč. Mergelę Mariją, apverkiančią brolžudiškos kovos aukas. Jie nutarė tapti atsiskyrėliais, melstis ir atgailauti už miestiečių nuodėmes.

Vasario 19 d. –  Švč. Mergelės Marijos šeštadienio minėjimas.

Kviečiame įsigyti bažnyčios gale platinamą vasario mėnesio katalikiško žurnalo „Artuma” numerį.

Raginame nepamiršti užprašyti Šv. Mišių už mirusius savo artimuosius gimimo ar vardo dienos proga, atsinešti į bažnyčią žvakę pašventinimui, priimti Šv. Komuniją, po Mišių aplankyti kapines. Tai būtų atsiprašymo, dėkingumo ženklas jiems, taip pat dvasinė dovana, kurios iš jūsų jie lauktų ir kuri juos nudžiugintų.

Primename, kad Šv. Mišias, kaip dovaną ir Dievo palaimą, tinka užprašyti ir už gyvuosius vardinėse, gimtadienyje, važiuojant į tolimą kelionę, tuokiantis vaikams, besilaukiant kūdikėlio, ruošiantis operacijai.

Kviečiame užsukti į bažnyčios gale veikiantį knygynėlį. Ten galite rasti ne tik įvairių religinių reikmenų, bet ir gerą knygą sau ar savo artimiesiems.

Mūsų bažnyčioje yra Kristaus, pririšto prie stulpo, statula. Pagal senosios bažnyčios tradiciją žmogus, turintis rūpestį, melsdamasis prie šios statulos, pririša juostelę su užrašyta intencija. Vėliau yra numatyta aukoti Šv. Mišias tomis intencijomis.

Žiema yra šaltasis metų sezonas, kuomet yra šildoma bažnyčia. Todėl tam, kad tos šilumos visiems būtų daugiau, prašome, kad įeidami ar išeidami iš bažnyčios uždarytumėte duris ir neleistumėte šilumos į lauką. Dėkojame už supratingumą.

Kreipiamės į visus dirbančius parapijiečius. Kviečiame paremti mūsų Bažnyčią ir jos veiklą, paskiriant 1,2% nuo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Jums tereikia užpildyti prašymą ir iki šių metų gegužės 1 d. pateikti Valstybinei Mokesčių inspekcijai. Pildant reikėtų nurodyti: ,,Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapija, įm. k. 191277652.” Forma pildoma internetu, prisijungus prie elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) https://deklaravimas.vmi.lt/.