Trečiadienį buvo Pelenų diena, kuria pradėjome gavėnią. Turime tą dieną šventintų pelenų, kaip atgailos ženklą. Kas norėtumėte jų įsigyti, galite paimti (jie yra bažnyčios priekyje, prie altoriaus).

Gavėnios laiku esame kviečiami apriboti žalingus įpročius, gal pavyktų ir visai jų atsisakyti. Taip pat svarbus susilaikymas nuo triukšmingų pasilinksminimų. Primename, kad katalikams privalomas pasninkas yra kiekvieną penktadienį.

Gavėnios laiku kryžiaus kelias mūsų bažnyčioje bus einamas penktadieniais po 18 val. Šv. Mišių ir sekmadieniais po 10 val. Šv. Mišių.

Švč. Sakramento adoracija šią savaitę vyks trečiadienį, po 8 val. Šv. Mišių,  penktadienį 16-18 val.

Žemaičių Kalvarijos kalnai mūsų bažnyčioje giedami kiekvieną trečiadienį po 8 val. Šv. Mišių (per Švč. Sakramento adoraciją).

Kovo 6 d. – maldos už lietuvius pasaulyje diena.

Kovo 7 d. minimos kankinės Šv. Perpetua ir Felicita, mirusios apie 202–203 m. Romėnės, gyvenusios Kartaginoje (Afrika). Felicita buvo suimta besilaukianti kūdikio. Romos įstatymai draudė bausti mirtimi nėščias moteris, todėl ją kalino, kol pagimdė sūnų. Perpetuos tėvas, buvęs pagonis, su ašaromis maldavęs pagailėti jo seno ir atsižadėti Kristaus, bet Perpetua parodė į greta stovinčius indus ir paklausė, ar jis galėtų pavadinti juos kaip nors kitaip. Tėvas atsakęs negalįs. Ir duktė pasakė negalinti nebūti tuo, kas ji yra, t. y., krikščionė.

Kovo 8 d. minimas Šv. Dievo Jonas, gimęs 1495 m. Portugalijoje, miręs 1550 m. Granadoje. 1539 m. atsivertė šventai gyventi. Globojo ligonius, ypač turinčius psichinę negalią, steigė ligonių slaugytojų vienuolijas.

Kovo 9 d. minimas Šv. Brunonas, vienuolinis vardas Bonifacas, gimęs apie 974 m. Kverfurte (Vokietijoje), miręs 1009 m. Lietuvoje. Pirmasis Lietuvoje veikęs misionierius, antrasis prūsų apaštalas. 994 m. įšventintas kunigu ir pakeltas kanauninku. Prahos vyskupo Vaitiekaus (Adalberto) paveiktas, 998 m. įstojo į Benediktinų ordiną. 1004 m. įšventintas misijų arkivyskupu. Išvyko į Prūsiją misijoms ir 1009 m. buvo nužudytas Lietuvos ir Rusios pasienyje. Jo kankinystės aprašyme pirmą kartą paminėtas Lietuvos vardas.

Kovo 10 d. minima Šv. Pranciška Romietė,  gyvenusi 1384–1440 m. Ji dosniai dalijo labdarą, stebindama visus nepaprastu gerumu ir atjauta svetimoms nelaimėms. Subūrė grupę taurių moterų, norėjusių gyventi kaip ji: tarnauti Dievui malda, atgaila ir gailestingumo darbais.

Kovo 11 d. – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Šv. Mišios už mūsų Tėvynę Lietuvą 12 val.

Kviečiame įsigyti bažnyčios gale platinamą katalikiško žurnalo ,,Artuma” numerį.

Kai renkamės Šv. Mišioms, raginame į bažnyčią atvykti nors 15 min. anksčiau, kad turėtumėte laiko asmeninei maldai, galbūt išpažinčiai ir Šv. Mišiose dalyvautumėte pasiruošę.

Mūsų bažnyčioje yra Kristaus, pririšto prie stulpo, statula. Pagal senosios bažnyčios tradiciją žmogus, turintis rūpestį, melsdamasis prie šios statulos, pririša juostelę su užrašyta intencija. Vėliau yra numatyta aukoti Šv. Mišias tomis intencijomis.

Kreipiamės į visus dirbančius parapijiečius. Kviečiame paremti mūsų Bažnyčią ir jos veiklą, paskiriant 1,2% nuo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Jums tereikia užpildyti prašymą ir iki šių metų gegužės 1 d. pateikti Valstybinei Mokesčių inspekcijai. Pildant reikėtų nurodyti: ,,Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapija, įm. k. 191277652.” Forma pildoma internetu, prisijungus prie elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) https://deklaravimas.vmi.lt/.