Advento žvakės

• SEKMADIENIO VAKARĄ 20 VAL. – BERNELIŲ ŠV. MIŠIOS,  po jų šventoriuje lauks naujo bažnyčios apšvietimo įžiebimas ir vaišės.
  • PAMALDŲ TVARKA ŠV. Kalėdų laikotarpiu:
    • GRUODŽIO 25 D. – KALĖDŲ ŠV. MIŠIOS 8, 10, 12 VAL.
    • GRUODŽIO 26 D. – KALĖDŲ II DIENĄ ŠV. MIŠIOS 12, 18 VAL.
    • GRUODŽIO 31 D. – ŠV. MIŠIOS 8, 10, 12 VAL. PADĖKOS ŠV. MIŠIOS 18 VAL.
    • SAUSIO 1 D. – ŠV. MIŠIOS 12, 18 VAL.
  • Primename, jog Kūčių dieną Lietuvoje yra privalomas pasninkas.
  • Aukos prie prakartėlės bus skirtos Šv. Mišioms už šeimas. Jos bus aukojamos Kūčių vakarą, per Kalėdas, Tris Karalius ir Šv. Šeimos sekmadienį.
  • KITAS SEKMADIENIS – ŠV. ŠEIMOS SEKMADIENIS. Tą dieną, kurie gyvenate Bažnyčios palaimintoje santuokoje, galėsite atnaujinti santuokos pažadus ir gauti palaiminimą.
  • Dėkojame už kalėdines aukas, kurias atnešate kunigui į bažnyčios zakristiją. Dievas teatlygina jums savo globa ir palaima!
  • Švč. Sakramento adoracija: trečiadieniais – nuo 9 val., penktadieniais – nuo 16 val. iki 18 val.
  • Kiekvieną šeštadienį, 16.30 val., Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29) – pokalbiai apie ŠV. RAŠTĄ.