• ŠIANDIEN – III GAVĖNIOS SEKMADIENIS.  Maldos už lietuvius pasaulyje diena. 2013 m. Lietuvos vyskupų konferencijoje pasiūlyta, jog būtų labai prasminga vieną dieną metuose skirti maldai už visame pasaulyje gyvenančių lietuvių vienybę. Lietuvos vyskupai tam pritarė ir nusprendė įvesti liturginiame kalendoriuje Maldos už lietuvius pasaulyje sekmadienį. Jis kasmet švenčiamas pirmąjį kovo sekmadienį.
  • KRYŽIAUS KELIAS gavėnios laiku mūsų bažnyčioje einamas penktadieniais po 18 val. Šv. Mišių ir sekmadieniais po 10 val. Šv. Mišių.
  • ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA: penktadieniais – nuo 16 val. iki 18 val.
  • PENKTADIENIAIS PRIVALOMAS PASNINKAS. Gavėnia skirta pasirengti Velykoms. Todėl gavėnios liturgija atgailaujančius tikinčiuosius rengia Velykų paslapčiai švęsti. Esame kviečiami apriboti žalingus įpročius, taip pat svarbu susilaikyti nuo triukšmingų pasilinksminimų. Gavėnia trunka nuo Pelenų trečiadienio iki Paskutinės Vakarienės Mišių pradžios.
  • NEPAMIRŠKIME PASIRŪPINTI TAIS SAVO ARTIMAISIAIS, KURIE DĖL SVEIKATOS NEGALI ATVYKTI Į BAŽNYČIĄ. Todėl norinčius, kad kunigas aplankytų ligonius ar senyvo amžiaus žmones jų namuose su išpažintimi bei Šv. Komunija, kviečiame užeiti į zakristiją ir susitarti su kunigu.
  • ŠV. MIŠIOS SUDĖTINĖMIS INTENCIJOMIS:
      • į Šv. Antaną – pirmąjį mėnesio antradienį, kovo 5 d., 12 val.
      • į Dievo Gailestingumą ir į Šv. Juozapą – pirmąjį mėnesio trečiadienį, kovo 6 d., 12 val.
      • į Nuplaktą Kristų – pirmąjį mėnesio ketvirtadienį, kovo 7 d., 12 val.
  • ŠIANDIEN STANELIUOSE – ŠV. KAZIMIERO ATLAIDAI. ŠV. MIŠIOS 16 val., po jų  spektaklis-komedija „Bandomosios skyrybos“. Stanelių Koplyčia įrengta 2011 buvusio vaikų darželio pastate. Jai yra suteikti tituliniai Šv. Kazimiero atlaidai.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „MOTINOS MALDOJE“ kviečia ateiti į Plungės parapijos namų salę bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • Kiekvieną antradienį 12 val. – ŠV. MIŠIOS SUDĖTINĖMIS INTENCIJOMIS UŽ GYVUOSIUS.
  • Kiekvieną trečiadienį nuo 9 val. parapijos namų salėje giedamai ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS KALNAI.
  • Kiekvieną šeštadienį, 16.30 val., Plungės parapijos namuose – POKALBIAI APIE ŠV. RAŠTĄ.
  • Kiekvieną sekmadienį, po 10 val. Šv. Mišių, mūsų bažnyčioje kalbamas DIEVO GAILESTINGUMO VAINIKĖLIS.
  • SUTVIRTINIMO SAKRAMENTAS mūsų bažnyčioje bus teikiamas gegužės 12 d.
  • PIRMOJI KOMUNIJA –  gegužės 18-19 d. Tėveliams, kurių vaikai ruošiasi Pirmajai Komunijai: iš tikybos mokytojų reikia gauti parašą į geltonas knygutes už išmoktą išpažinties eigą ir iki Šv. Velykų atlikti išpažintį (gauti parašą į geltoną knygutę). Pirmos išpažinties vaikučiai eina su tėveliais.  Kita išpažintis bus prieš Pirmąją Šv. Komuniją ir jos atlikti vaikučius palydės tikybos mokytojai.
  • Kviečiame paremti mūsų bažnyčią ir jos veiklą, paskiriant 1,2% nuo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Jums tereikia užpildyti prašymą ir iki šių metų gegužės 1 d. pateikti Valstybinei Mokesčių inspekcijai. Pildant reikėtų nurodyti: ,,Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapija, įm. k. 191277652”. Formą galima pildyti internetu.