• KITAS SEKMADIENIS – KRISTAUS KANČIOS SEKMADIENIS (VERBOS). MŪSŲ BAŽNYČIOJE GAVĖNIOS REKOLEKCIJAS VES KLAIPĖDOS MARIJOS TAIKOS KARALIENĖS PARAPIJOS VIKARAS, TEOL. DR. ANDRIUS VAITKEVIČIUS. Minėsime Kristaus įžengimą į Jeruzalę ir pradėsime švęsti Didžiąją savaitę. Per visas Šv. Mišias šventinamos jūsų atsineštos verbos. Taip pat primename, kad išpažintis yra svarbi dvasinio pasirengimo Šv. Velykoms dalis.
  • NAKTINĖ ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA – šį ketvirtadienį, kovo 21 d., po 18 val. Šv. Mišių iki penktadienio ryto 8 val. Penktadieniais Švč. Sakramento adoracija nuo 16 val. iki 18 val.
  • ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS KALNAI – trečiadieniais nuo 9 val. parapijos namų salėje.
  • KRYŽIAUS KELIAS gavėnios laiku mūsų bažnyčioje einamas penktadieniais po 18 val. Šv. Mišių ir sekmadieniais po 10 val. Šv. Mišių.
  • DIEVO GAILESTINGUMO VAINIKĖLIS mūsų bažnyčioje kalbamas kiekvieną sekmadienį po 10 val. Šv. Mišių (gavėnios laiku – po Kryžiaus kelio stočių apmąstymo).
  • NEPAMIRŠKIME PASIRŪPINTI TAIS SAVO ARTIMAISIAIS, KURIE DĖL SVEIKATOS NEGALI ATVYKTI Į BAŽNYČIĄ. Todėl norinčius, kad kunigas aplankytų ligonius ar senyvo amžiaus žmones jų namuose su išpažintimi bei Šv. Komunija, kviečiame užeiti į zakristiją ir susitarti su kunigu.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį 19 val. „MOTINOS MALDOJE“ kviečia ateiti į Plungės parapijos namų salę bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • POKALBIAI APIE ŠV. RAŠTĄ kiekvieną šeštadienį, 16.30 val., Plungės parapijos namuose.
  • SUTVIRTINIMO SAKRAMENTAS mūsų bažnyčioje bus teikiamas gegužės 12 d.
  • PIRMOJI KOMUNIJA. Tėveliams, kurių vaikai ruošiasi Pirmajai Komunijai: iš tikybos mokytojų reikia gauti parašą į geltonas knygutes už išmoktą išpažinties eigą ir iki Šv. Velykų atlikti išpažintį (gauti parašą į geltoną knygutę). Pirmos išpažinties vaikučiai eina su tėveliais. Kita išpažintis bus prieš Pirmąją Šv. Komuniją ir jos atlikti vaikučius palydės tikybos mokytojai.
  • Kviečiame paremti mūsų bažnyčią ir jos veiklą, paskiriant 1,2% nuo jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Jums tereikia užpildyti prašymą ir iki šių metų gegužės 1 d. pateikti Valstybinei Mokesčių inspekcijai. Pildant reikėtų nurodyti: „Plungės Šv. Jono Krikštytojo parapija, įm. k. 191277652”. Formą galima pildyti internetu.
DIDŽIOSIOS SAVAITĖS PAMALDŲ TVARKA

2024-03 Didžioji savaitė, Velykos, pamaldų tvarkaKovo 28 d. – DIDYSIS KETVIRTADIENIS

18 val. – Paskutinės Vakarienės Šv. Mišios.

Kovo 29 d. – DIDYSIS PENKTADIENIS (šią dieną visiems katalikams privalomas sausas pasninkas).

13–16 val. – Švč. Sakramento adoracija;
18 val. – Kryžiaus kelias nuo kultūros centro iki bažnyčios;
Po Kryžiaus kelio – Didžiojo Penktadienio pamaldos.

Kovo 30 d. – DIDYSIS ŠEŠTADIENIS

10 val. – Žemaičių Kalvarijos kalnų giedojimas bažnyčioje;
19 val. – Velyknakčio Šv. Mišios (į Šv. Mišias atsinešti žvakę).

Kovo 31 d. – ŠV. VELYKOS

8 val. – Kristaus Prisikėlimo Šv. Mišios;
10 ir 12 val. – Šv. Mišios.

Balandžio 1 d. – ŠV. VELYKŲ ANTROJI DIENA

10 ir 12 val. – Šv. Mišios.

Šv. Velykų proga dera Šv. Mišiomis atminti savo mirusius giminaičius, krikštatėvius, geradarius ir kitus artimuosius.