• ŠIO SEKMADIENIO RINKLIAVA – Šv. Petro skatikas,  skiriama popiežiaus artimo meilės darbams paremti. Kviečiame pagal išgales prisidėti prie visuotinės Bažnyčios reikalų.
  • DĖKOJAME VISIEMS, kurie bažnyčioje ar savo namuose jungėtės į birželines pamaldas. Švč. Jėzaus širdis tegul kiekvieną iš jūsų saugo ir laimina.
  • ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS DIDIEJI ATLAIDAI – LIEPOS 2-12 D. PLUNGĖS DEKANATO DIENA – LIEPOS 6 D., ŠEŠTADIENIS. Raginame suplanuoti tą dieną taip, kad galėtumėte nuvykti į atlaidus ir gauti gausių Dievo malonių bei Jo dangiškosios Motinos užtarimo.
  • ŠV. MIŠIOS SUDĖTINĖMIS INTENCIJOMIS:
      • į Dievo Gailestingumą ir Šv. Juozapą – trečiadienį, liepos 3 d., 12 val.
      • į Nuplaktą Kristų – ketvirtadienį, liepos 4 d., 12 val.
      • į Švč. Jėzaus Širdį – penktadienį, liepos 5 d., 12 val. ir 18 val.
      • į Švč. M. Mariją – šeštadienį, liepos 6 d., 18 val.
  • ŠV. MIŠIOS UŽ GYVUOSIUS į Šv. Antaną sudėtinėmis intencijomis aukojamos kiekvieną antradienį 12 val. Šv. Mišias kaip dovaną ir Dievo palaimą dera užprašyti už gyvuosius krikšto dienoje, gimtadienyje, važiuojant į tolimą kelionę, ruošiantis operacijai, kaip padėką už gautas malones.
  • ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA: penktadieniais – nuo 16 val. iki 18 val., šį šeštadienį – nuo 17 val. iki 18 val. Kitas sekmadienis yra pirmasis mėnesio sekmadienis, Švč. Sakramento adoracija – po 10 val. Šv. Mišių. Prieš sumos Šv. Mišias – Eucharistinė procesija.
  • Motinų meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „MOTINOS MALDOJE“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.