Birželio 24 d. dieną mūsų bažnyčioje buvo švenčiami tituliniai Šv. Jono Krikštytojo atlaidai.  Viskas prasidėjo Švč. Sakramento adoracija, po kurios kun. relig. m. mgr. Paulius Jaraminas vedė katechezę apie Šv. Joną Krikštytoją. Be plungiškių kunigų Šv. Mišias aukojo ir nemažas būrelis kunigų svečių, o Šv. Mišių aukai vadovavo  kun. teol. lic. Donatas Liutika, kuris pamokslo metu plungiškiams kalbėjo apie tai, kas yra atlaidai, kaip jiems pasiruošti, kokia atlaidų prasmė.

Po Šv. Mišių parapijos klebonas, Plungės rajono meras Audrius Klišinis su žmona ir vicemeras Žydrūnas Purauskis pasveikino Plungės bažnyčios varpininką Joną, pročkelę Janiną bei seimo narį Joną Varkalį. Taip pat klebonas tradiciškai įteikė keletą popiežiaus palaiminimų.

Šių metų atlaidų rėmėja buvo Plungės rajono savivaldybė,  todėl pasibaigus iškilmėms Plungės meras Audrius Klišonis pakvietė visus į bažnyčios šventorių, kur laukė ne tik liaudiškos muzikos kapelija „Rokunda“, savo nuostabiomis dainomis linksminusi plungiškius, bet ir daugybė stalų su vaišėmis. O norintys iš atlaidų išsinešti matomą prisiminimą galėjo nusifotografuoti prie modernaus fotoaparato ir tuoj pat gauti nuotrauką su atlaidų pavadinimu, data bei Plungės parapijos bažnyčios atvaizdu.