Sausio 4 dieną parapijos namuose, sukviesti Plungės parapijos klebono, dek., kun. Vytauto Gedvainio, buvo susirinkę dekanato kunigai, Seimo narys Jonas Varkalys, Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, mero pavaduotoja Asta Beierle Eigirdienė, administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, Plungės miesto evangelijos bažnyčios pastorius Edgaras Untulis. Susitikimo pradžioje Rūtos Černeckienės vadovaujamas moterų ansamblis parodė savo programėlę bei pasveikino kleboną su ateinančiu vardadieniu. Susitikimo metu Seimo narys Jonas Varkalys pasidalino aktualiausiomis naujienomis iš seimo gyvenimo bei klausė Lietuvos žmonių, plungiškių, t.y., savo rinkėjų nuomonės svarstomais klausimais. Savo matymu pasidalino ir meras Audrius Klišonis, mero pavaduotoja Asta Beierle Eigirdienė, administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, kun. Gediminas Numgaudis OFM, Plungės miesto evangelijos bažnyčios pastorius Edgaras Untulis, Plungės dekanato vicedekanas kan. Jonas Ačas.