• Švč. Sakramento adoracija – kiekvieną penktadienį nuo 16 val. iki 18 val.
  • Šv. Mišios už gyvuosius sudėtinėmis intencijomis aukojamos kiekvieną antradienį 12 val. Šv. Mišias kaip dovaną ir Dievo palaimą dera užprašyti už gyvuosius vardinėse, gimtadienyje, važiuojant į   tolimą   kelionę,   tuokiantis    vaikams, besilaukiant kūdikėlio, ruošiantis operacijai, kaip padėką už gautas malones.
  • Šv. Mišios už mirusius sudėtinėmis intencijomis aukojamos pirmadieniais 12 val., trečiadieniais 18 val. ir šeštadieniais 18 val.
  • Motinų Meilė keičia pasaulį! Kiekvieną antradienį, 19 val., „Motinos maldoje“ kviečia ateiti į parapijos namų salę (Vytauto g. 29) bendrai maldai už savo vaikus ir vaikaičius.
  • Dievo Gailestingumo Vainikėlis bažnyčioje kalbamas kiekvieną sekmadienį, po 10 val. Šv. Mišių.
  • Žemaičių Kalvarijos Kalnai giedami kiekvieną trečiadienį nuo 9 val. Plungės parapijos namuose (Vytauto g. 29).
  • Rožinio malda. Prasidėjo spalio mėnuo, kuris yra skirtas Švč. Mergelės Marijos garbei ir rožinio maldai. Raginame kasdien kalbėti rožinį bažnyčioje arba savo namuose. Mūsų bažnyčioje rožinis kalbamas pirmadieniais–penktadieniais 11.40 val., šeštadieniais 17.30 val., o sekmadieniais po 10 val. Šv. Mišių. Už bendruomeninį rožinio kalbėjimą skiriami visuotiniai atlaidai.
  • Kai renkamės Šv. Mišioms, raginame į bažnyčią atvykti nors 15 min. anksčiau, kad turėtumėte laiko asmeninei maldai, galbūt išpažinčiai ir Šv. Mišiose dalyvautumėte pasiruošę.
  • Plungės parapijos senelių namų darbuotojai labai prašo nelikti abejingiems ir paremti senelių namų globotinius sodo ir daržo gėrybėmis (bulvėmis, morkomis, burokėliais, kopūstais ir t.t.), kurias prašo atvežti į senelių namų kiemą ir palikti kieme esančioje pavėsinėje. Taip padarysite gerą darbą, o seneliai kiekvieną savaitę Šv. Mišiose meldžiasi už savo geradarius.
  • Spalio 6 d. minimas Šv. Brunonas (1030/35–1101), kunigas.
  • Spalio 7 d. minima Rožinio Švč. Mergelė Marija. Tai diena, kai Rožinio malda šaukiamasi Dievo Gimdytojos pagalbos, kad vadovaujant jai, kuri ypatingu būdu buvo suvienyta su Dievo Sūnaus įsikūnijimu, kančia ir prisikėlimu, pamėgtume ir platintume Kristaus paslapčių apmąstymą.
  • Spalio 11 d. minimas Šv. popiežius Jonas XXIII, jis gimė 1881 m.
  • 2025 m. Katalikų Bažnyčioje yra švenčiami kaip Jubiliejiniai, Šventieji metai. Į Romą, kad įžengtų pro Šventąsias duris ir pelnytų Visuotinius atlaidus, piligrimai atvyks iš viso pasaulio. 2025 m. kovo 1-4 dienomis organizuojama Lietuvos piligrimų kelionė į Romą. Telšių vyskupijos piligrimus, norinčius vykti į Romą, kviečiame registruotis savo parapijose pas budintį kunigą. Registracija vyks nuo 2024 m. rugsėjo 8 d. iki spalio 13 d. Preliminari kelionės kaina 1000 eurų.